To już 6 lat, odkąd GACA CENTRUM LUBLIN mieści się w obecnej lokalizacji: na III piętrze Galerii GALA przy ul. Fabrycznej 2 w Lublinie. Z tej okazji w sobotę 24 marca zapraszamy na urodziny ośrodka połączone z dniem otwartym.

W sobotę 24 marca już od samego rana na naszych gości będzie czekać wiele atrakcji! Przydatne warsztaty automasażu ciała, ćwiczenia pod okiem trenerów GACA SYSTEM, animacje z konkursem… Zapraszamy do zapoznania się z programem dnia otwartego.

1. Rozgrzewki prowadzone przez trenerów – pierwsza o godz. 9:00, każda kolejna co pół godziny.

2. Trening mięśni brzucha, ud i pośladków – pierwszy o godz. 10:00, kolejny o każdej pełnej godzinie do godz. 14:00 włącznie.

3. Stretching i relaksacja – pierwszy o 10:30, kolejne, co godzinę do 14:30 włącznie.

4. Warsztaty z automasażu – pierwszy o 9:15, kolejne co 30 min, ostatni o godz.14:00 (min. 3 osoby).

UWAGA: Każda osoba, która będzie uczestniczyła w 4 z wymienionych aktywności, otrzyma koktajl regeneracyjny z parasolką. Recepcja wydawać będzie kartki, które trenerzy podpiszą po każdych odbytych przez pacjentów zajęciach.

5. Animacje z konkursem: godzina 13:00 i 14:30 – do wygrania Koenzym Q10

6. Degustacja tortu przygotowanego przez restaurację GACA Fit HOTEL.

DODATKOWO:
Serdecznie zapraszamy także osoby, które jeszcze nie są naszymi pacjentami.
W tym dniu będą miały możliwość wykonania bezpłatnych pomiarów (pomiar tkanki tłuszczowej i BMI, pomiar obwodów ciała), a także wzięcia udziału w bezpłatnym treningu (obejmuje to również wyżej wymienione zajęcia grupowe).

URODZINOWE SUPER GACKI !!

Jeśli tego dnia Pacjent przyprowadzi dwie nowe osoby, które odbędą bezpłatną konsultację i wykupią pakiet, otrzyma oprócz pakietu Normal 28 dni pakiet Vibro 6 wejść!

W tym dniu będą również do pobrania przepisy z kuchni fit na Święta Wielkanocne.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE
Zespół GACA CENTRUM LUBLIN