Każdy wiek jest odpowiedni na zmiany. Udowodniła to pani Barbara Barycz-Dudek, która podjęła decyzję o odchudzaniu w wieku 67 lat. Schudła z GACA SYSTEM aż 64 kg i dziś na nowo odkrywa uroki życia. Pokonała otyłość i mówi, że jest najszczęśliwszym człowiekiem na świecie!

– Narty, tenis, górskie wędrówki, pływanie, jazda na rowerze – sport jest znów w zasięgu moich możliwości. To cudowne uczucie! – mówi pani Barbara. Nie zawsze jednak tak było, jeszcze dwa lata temu pani Barbara miała problemy z wejściem na 3 piętro. Teraz wbiega na nie bez problemu.

Dzięki redukcji wagi znacznie poprawiła się nie tylko kondycja pani Barbary, ale również stan zdrowia. – Lekarstwa na nadciśnienie, które brałam przez 18 lat, mój lekarz prowadzący kardiolog odstawił mi po 4 miesiącach odchudzania – wspomina pani Barbara.

Pani Barbara próbowała odchudzać się przez 31 lat, ale nie przynosiło to efektów. – Przez wiele lat nie mogłam sobie poradzić z otyłością i dopiero dzięki GACA SYSTEM osiągnęłam to, o czym zawsze marzyłam mówi.

– Dla mnie odchudzanie w GACA SYSTEM to była inwestycja w siebie. Z perspektywy czasu oceniam, że była to decyzja najlepsza z możliwych. Gdzie się nie ruszę, to wszyscy widzą odmianę. To jest nowe życie! Szkoda tylko, że kalendarzowo człowiek ma już tyle lat. Dlatego nie warto zwlekać, trzeba działać! – podkreśla.

>>Zapraszamy do poznania historii pani Barbary oraz obejrzenia galerii zdjęć z jej inspirującej przemiany!<<