Beata Giedrojć ma 33 lata i pochodzi z Olecka w województwie warmińsko-mazurskim. Proces realizowała za pośrednictwem platformy online. Dzięki GACA SYSTEM schudła 51 kg. Jej obwód talii zmniejszył się o 43 cm, bioder o 40 cm, a ud o 28 cm. Pani Beata otrzymała tytuł Miss Gacowiczek 2017 wg Dominiki Tajner-Wiśniewskiej!


Sama nie może uwierzyć, że przez rok można się aż tak zmienić! Zamiast rozmiaru 46, teraz nosi 36! Choć kosztowało ją to wiele pracy, było warto. Ma idealne wyniki badań, choć wcześniej cierpiała z powodu wielu problemów zdrowotnych. Czuje się szczęśliwa, a na jej twarzy na dobre zagościł uśmiech. Pokochała zdrowe odżywianie i sport. Teraz to ona namawia dzieci na wspólną zabawę, skoki na trampolinie czy jazdę na rowerze. Podkreśla, że to nie koniec przygody z mądrym odchudzaniem, to dopiero początek!

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z panią Beatą Giedrojć!


Jakie są Pani wrażenia po przyznaniu tytułu Miss Gacowiczek 2017 wg Dominiki Tajner-Wiśniewskiej? Co dla Pani znaczy ten tytuł?

Gdyby dokładnie rok temu ktoś mi powiedział, że będę nominowana do wyborów Miss Gacowiczek, to…. nie uwierzyłabym mu! Gdy rozpoczynałam dietę, sama nie wierzyłam w swój sukces… Miałam 50 kg do stracenia i niskie poczucie własnej wartości. Tymczasem przez rok zredukowałam 51 kilogramów i stałam się inną osobą! Nie chodzi tylko o zmiany zewnętrzne, ale także o zmiany „wewnątrz” mnie: wreszcie uwierzyłam w siebie i w swoje możliwości. Swoim dzieciom powtarzam, że warto mieć marzenia i jeśli ciężko pracujemy, żeby je zrealizować, to się nam uda! Dopełnieniem mojej ciężkiej, ale i z czasem przyjemnej pracy, był właśnie tytuł Miss otrzymany od Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Nie spodziewałam się tego, naprawdę. Jeszcze raz dziękuję za to wyróżnienie. Jest ono dla mnie motywacją do dalszej pracy i udoskonalania siebie.

Beata Giedrojć: Miss Gacowiczek 2017 wg Dominiki Tajner-Wiśniewskiej

Prosimy o kilka słów o Konradzie Gacy.

Pan Konrad odmienił całe moje życie, oczywiście na lepsze. O nim i o GACA SYSTEM dowiedziałam się przez przypadek z telewizji. Byłam w takim momencie swojego życia, że czułam, iż nie mam nic do stracenia i po prostu napiszę do niego wiadomość. Odpisał bardzo szybko i pokierował mnie, jak mam rozpocząć proces. Do decyzji o odchudzaniu musiałam jednak jeszcze dojrzeć. Po dwóch miesiącach zastanawiania się, czy dam sobie radę, przystąpiłam do GACA SYSTEM. Teraz wiem, że o dwa miesiące za późno! Pan Konrad był i jest dla mnie ogromną motywacją i wsparciem. Jest prawdziwym wojownikiem, który nie tylko pomaga swoim pacjentom, ale swoją osobą, postawą i optymizmem „zaraża” innych. W trakcie procesu przeczytałam o nim w wywiadzie w magazynie „Słyszę” i w książce „Obudź w sobie wojownika”. Wzruszyła mnie bardzo jego osobista historia, gdyż sama przeżywałam to samo – moja córka też jest pacjentką Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach. Gdy czytałam tę historię, to tak jakbym czytała o sobie. Bardzo mi to pomagało – choć nie znałam pana Konrada, to widziałam, że jeśli tylko chcemy, to możemy wygrać z każdą przeciwnością losu. Do tej pory walczyłam o zdrowie i przyszłość swoich dzieci, a 8 czerwca 2016, gdy rozpoczęłam przygodę z GACA SYSTEM, postanowiłam zawalczyć też o siebie. To była moja najlepsza decyzja. Jestem wdzięczna losowi, że mogłam poznać pana Konrada. Dostałam nowe, drugie, piękne życie.

Jak zmieniło Pani życie mądre odchudzanie?

W wieku 32 lat miałam problemy z kręgosłupem, podwyższony poziom cukru i niedoczynność tarczycy (miałam podejrzenie guza złośliwego na tarczycy i lekarze usunęli mi ją całą). Już po utracie kilkunastu kilogramów moje wyniki zaczęły się poprawiać. Teraz są idealne i nie mam niedoczynności. Pan Konrad Gaca zmienił cale moje życie, za co mu bardzo dziękuję. Teraz wiem, że naprawdę MOGĘ WSZYSTKO!

Beata Giedrojć: Miss Gacowiczek 2017 wg Dominiki Tajner-Wiśniewskiej

[Autorem tego zdjęcia jest pan Jerzy Janiszewski. Bardzo dziękujemy za jego użyczenie i możliwość publikacji.]

Dlaczego zdecydowała się Pani na redukcję wagi? I jak ocenia Pani realizację tego zadania z programem GACA SYSTEM?

Gdy zobaczyłam pana Konrada Gacę w telewizji, to pomyślałam: albo teraz zmienię swoje życie albo już na zawsze będę osobą otyłą. Poza tym od kilka lat miałam problemy zdrowotne. Wiedziałam, że czeka mnie ciężka praca, ale naprawdę było warto to zrobić. Sama w to nie mogę uwierzyć, że przez rok można tak się zmienić – z rozmiaru 46 na 36! Z każdym straconym kilogramem poprawiały się moje wyniki zdrowotne i w tej chwili są idealne. Kiedyś nie lubiłam ćwiczeń fizycznych, przez cały proces odchudzania ćwiczyłam tylko w domu na swoim sprzęcie. Stosowałam się do wszystkich zaleceń mojej terapeutki. W tej chwili mogę powiedzieć, że kocham sport i zmieniłam sposób odżywiania nie tylko swój, ale i całej swojej rodziny. Dzieci widząc, co jem, same zaczęły dopytywać się, czy mogą zjeść to samo. Straciłam 50 kg. I to nie koniec mojej przygody z mądrym odchudzaniem, to dopiero początek….

Dziękujemy za rozmowę!