Zapraszamy Cię na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ, z wyjątkowymi terapeutami, którzy:

  • zredukowali z nami nadmiar kilogramów i dziś dzięki temu są doświadczonymi motywatorami,
  • doradzą Ci jak schudnąć skutecznie, bez efektu jo-jo i wiszącej skóry,
  • wskażą jak się zdrowo odżywiać i z jakich produktów komponować posiłki,
  • wykonają analizę Twojej wagi i przyzwyczajeń,
  • zmotywują Cię do pracy nad sobą - wiedzą jak to zrobić,
  • opowiedzą jak wygląda dieta i trening w GACA SYSTEM, które kiedyś sami stosowali
  • dzięki nim poznasz zasady mądrego odchudzania Konrada Gacy, który odchudził i odmłodził 40 tysięcy Polaków, twórcy GACA SYSTEM; ich wspólną misją jest pomaganie ludziom w leczeniu otyłości; nasi pacjenci zredukowali już ponad 350 ton.

WYJĄTKOWI TERAPEUCI, KTÓRZY SCHUDLI Z NAMI, A DZIŚ POMOGĄ TOBIE

andrzejsierocki

Andrzej SIEROCKI  Pacjenci kochają tego terapeutę! Ogromne serce do pracy, zrozumienie i profesjonalne pokierowanie. Jeszcze 5 lat temu Andrzej ważył 230 kg. Miał fatalne wyniki badań, problemy z poruszaniem się i brał 17 tabletek dziennie. W ciągu 14 miesięcy pozbył się 130 kg. Dziś jest terapeutą GACA SYSTEM, który ma w sobie olbrzymie pokłady empatii i każdą wolną chwilę poświęca prowadzonym przez siebie pacjentom. Dobrze wie na co należy zwrócić uwagę, aby osiągnąć sukces w odchudzaniu.

schudł
z nami

130 kg
malgorzata budzioch przed i po metamorfozie

Małgorzata BUDZIOCH  Dziś jest terapeutką, która z pasją podchodzi do swojej pracy. Odchudzanie z GACA SYSTEM zaczęła w 2014 roku. W 8 miesięcy zrzuciła 28 kg. Od tamtej pory utrzymuje wypracowaną formę. Pracę w GACA SYSTEM zaczęła jako trener, a obecnie jest terapeutą w GACA CENTRUM w Katowicach. Sama przekonała się, ile można zyskać, gubiąc zbędne kilogramy, dlatego potrafi wesprzeć innych na każdym etapie odchudzania, a w momentach, gdy nie jest łatwo, dodać wiary we własne możliwości i pewności, że każdy może osiągnąć cel i cieszyć się formą przez lata – tak jak ona.

schudła
z nami

28 kg
ZADZWOŃ i umów się na bezpłatną konsultację do Andrzeja lub Małgosi:
Bezpłatna konsultacja z terapeutą GACA SYSTEM
Czekamy na Ciebie w naszym GACA STUDIOCentrum Handlowe Załęże I piętro ul.Bocheńskiego 69 w Katowicach Umawiając się na bezpłatną konsultację podaj imię terapeuty, z którym chcesz się spotkać

22 349 22 88 wew. 1
lub 507 469 014