Zapraszamy Cię na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ, z wyjątkowymi terapeutami, którzy:

  • zredukowali z nami nadmiar kilogramów i dziś dzięki temu są doświadczonymi motywatorami,
  • doradzą Ci jak schudnąć skutecznie, bez efektu jo-jo i wiszącej skóry,
  • wskażą jak się zdrowo odżywiać i z jakich produktów komponować posiłki,
  • wykonają analizę Twojej wagi i przyzwyczajeń,
  • zmotywują Cię do pracy nad sobą - wiedzą jak to zrobić,
  • opowiedzą jak wygląda dieta i trening w GACA SYSTEM, które kiedyś sami stosowali
  • dzięki nim poznasz zasady mądrego odchudzania Konrada Gacy, który odchudził i odmłodził 40 tysięcy Polaków, twórcy GACA SYSTEM; ich wspólną misją jest pomaganie ludziom w leczeniu otyłości; nasi pacjenci zredukowali już ponad 350 ton.

WYJĄTKOWI TERAPEUCI, KTÓRZY SCHUDLI Z NAMI, A DZIŚ POMOGĄ TOBIE

jacekborkowski

Jacek BORKOWSKI   Terapeuta uwielbiany przez swoich pacjentów. Z ogromną pasją i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Zmotywuje Cię nawet w najtrudniejszej sytuacji. Kiedyś sam miał bardzo poważny problem – ważył 265 kg. Miał koszmarne wyniki badań: nadciśnienie, podwyższony poziom cukru, cholesterol, trójglicerydy i poważne problemy z poruszaniem się. Czuł, że jest ciężarem dla kochanej żony i dzieci. W 2 lata pod okiem Konrada Gacy schudł 170 kg. Jacek jest teraz zupełnie nowym człowiekiem. Od ponad 4 lat jest już po wyprowadzeniu z diety. Obecnie jest terapeutą GACA SYSTEM i pomaga innym w realizacji marzeń.

schudł
z nami

170kg
Katarzyna Ciesielska

Kasia CIESIELSKA  Jeśli potrzebujesz silnej motywacji, energii do działania to musisz koniecznie spotkać się z Kasią! Rozmowa z tą Fit Mamą może odmienić Twoje życie. Kasia Ciesielska realizując z nami GACA SYSTEM schudła 43 kilogramy! Dziś kupuje ubrania w rozmiarze XS, a nie 3XL/4XL jak jeszcze rok temu. Kocha swoją pracę i motywuje innych, żeby zawalczyli o swoje marzenia.

schudła
z nami

43 kg
ZADZWOŃ i umów się na bezpłatną konsultację do Jacka lub Kasi:
Bezpłatna konsultacja z terapeutą GACA SYSTEM
Czekamy na Ciebie w naszym ośrodku Gaca Centrum ul. Puławska 423 w Warszawie Umawiając się na bezpłatną konsultację podaj imię terapeuty, z którym chcesz się spotkać

22 349 22 88 wew. 1