Pani Dorota Gazda zredukowała dzięki metodzie Konrada Gacy już ponad 20 kg. Proces odchudzania realizuje w GACA CENTRUM KATOWICE i dziś dzieli się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z redukcją kilogramów.

Czym dla Pani jest mądre odchudzanie?

Przede wszystkim dbałością o zdrowie, co dla mnie ma podstawowe znaczenie. Oczywiście zmiana wyglądu też jest ważna, ale to zadbanie o zdrowie jest moim priorytetem. Zawsze lubiłam ruch, taki jak nordic walking, pływanie, jazdę na nartach, narty biegowe, czy aerobik, ale po urazie kręgosłupa i ze względu na obciążenie kilogramowe musiałam zrezygnować z tych aktywności. Miałam też problemy z kolanami – groziło mi nawet wszczepienie endoprotez. W tej chwili, dzięki redukcji ponad 20 kg, te dolegliwości zniknęły. Czuję się teraz zupełnie inaczej, energia po prostu mnie rozpiera.

Dorota Gazda, przed i po redukcji 20 kg z GACA SYSTEM

Co jeszcze zmieniło w Pani życiu mądre odchudzanie?

Nie ukrywam, że odchudzam się niemal całe życie. Przeszłam wiele diet, ale nie dały one takiego rezultatu, na jakim mi zależało. Nigdy wcześniej nie wyglądałam tak, jakbym naprawdę chciała. Musiałam nosić rozmiary ubrań powyżej 40 kilku, a w tej chwili jestem przeszczęśliwa, bo zdarza się, że rozmiar 36 jest na mnie za duży. Już nie muszę zakrywać brzucha, to dla mnie niesamowita radość. Można powiedzieć, że czuję się teraz jak nastolatka! Zawsze byłam otwarta na ludzi, ale teraz czuję się zdecydowanie bardziej komfortowo w swoim ciele, już nie muszę pamiętać choćby o wciąganiu brzucha, gdy z kimś rozmawiam. W katowickim GACA CENTRUM poznałam wiele osób, z którymi się zaprzyjaźniłam, spotykamy się teraz już na niwie prywatnej. Byłam też na wczasach odchudzających w GACA Fit HOTEL, co zaowocowało kontaktami z ludźmi z całej Polski. Krąg znajomych i przyjaciół się poszerzył, to dla mnie coś wspaniałego. Na okrągło się inspirujemy i wymieniamy doświadczeniami.

Dorota Gazda w czasie wykładu Konrada Gacy w Katowicach

Prosimy o kilka słów o Konradzie Gacy – kim dla Pani jest twórca GACA SYSTEM?

Pierwszy raz rozmawiałam z panem Konradem osobiście we wrześniu minionego roku po spotkaniu motywacyjnym w Katowicach. Byłam pod wielkim wrażeniem jego wiedzy i podejścia do ludzi. Dla każdego miał czas i indywidualne podejście, na każde pytanie odpowiadał skrupulatnie i dokładnie. Niedawno znów spotkałam pana Konrada przy okazji jego wykładu w szkole w Katowicach. I znów wrażenia mam bardzo pozytywne. To, moim zdaniem, wspaniały człowiek, który potrafi inspirować i motywować do działania.

Jak ocenia Pani redukcję wagi z GACA SYSTEM – czy poleciłaby Pani tę metodę innym osobom?

Zdecydowanie tak. Do tej pory spotkałam się, czy to w ośrodku GACA CENTRUM, czy w GACA Fit HOTEL, gdzie wspaniale ładuje się akumulatory, z wielką życzliwością. Wszyscy mają otwarte serca, pomagają, przyjmowali mnie bardzo serdecznie i otaczali opieką. Jestem pod wrażeniem. To, co pan Konrad zrobił, to jest dla mnie fenomenem. GACA SYSTEM to niesamowite przedsięwzięcie.

Dziękujemy za rozmowę!