Początek września to doskonały czas na to, aby zadbać o siebie i przetestować działanie Elite Shape – wyjątkowego urządzenia do modelowania ciała i twarzy. Szczególnie, że we wrześniu w GACA CENTRUM LUBLIN z zabiegu na oczy, twarz, szyję i dekolt z wykorzystaniem tego urządzenia można skorzystać z 20-proc. rabatem!

Modelowanie sylwetki za pomocą ELITE SHAPE wykorzystuje połączenie kilku nowoczesnych technologii w celu zwiększenia skuteczności zabiegów, są nimi: fala radiowa, masaż podciśnieniowy z samobieżnymi rolkami i laser biostymulacyjny.

Zintegrowanie tych wszystkich technologii działających razem na jednej głowicy zabiegowej, pozwala na uzyskanie rewelacyjnych efektów w zabiegach: liftingu skóry twarzy i ciała, modelowaniu owalu twarzy i modelowaniu sylwetki, likwidacji cellulitu i nadmiernej tkanki tłuszczowej. Zastosowanie trzech głowic o różnej średnicy i unikalnej budowie umożliwia dotarcie do trudno dostępnych partii ciała, takich jak: okolice ust, nosa czy oczu.

Zabieg z wykorzystaniem aparatury Elite Shape jest szczególnie zalecany osobom, które mają problem ze zwiotczeniem skóry, brakiem jej elastyczności i sprężystości, a także dla osób które zauważyły u siebie pierwsze oznaki starzenia, chcą poprawić owal swojej twarzy i spłycić pojawiające się niestety wraz z upływem czasu zmarszczki.

Widoczne efekty po zabiegach Elite Shape to: lifting, poprawa napięcia skóry, wyraźne zarysowanie owalu twarzy, likwidacja tzw.”chomików”, obkurczenie zwisającego podbródka, redukcja zmarszczek, spłycenie zmarszczek wokół oczu, spłycenie blizn, lepsze odżywienie i regeneracja tkanek, wzmocnienie odporności skóry oraz poprawa krążenia krwi, co powoduje lepsze odżywienie tkanek.

Elite Shape możemy stosować nie tylko na twarz, ale także na całe ciało uzyskując doskonałe efekty w walce z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, zwiotczeniem ciała (powłok brzusznych, ud, pośladków). Ponadto Elite Shape przynosi rewelacyjne efekty w modelowaniu sylwetki naszego ciała, poprawia jędrność skóry oraz likwiduje obrzęki. Dodatkowo zabieg ten idealnie sprawdza się w spłycaniu blizn i zmniejszaniu widoczności rozstępów.

Zapisy na zabieg Elite Shape przyjmuje recepcja GACA CENTRUM LUBLIN. Serdecznie zapraszamy!