Pani Ewa dzięki terapii GACA SYSTEM zredukowała 40 kg. Ten wynik pozwolił jej stać się sprawniejszą mamą i… szczęśliwszą kobietą! Z dumą zakłada koszulkę z napisem: „WIEK: 40+, WAGA: 40-„.

Gdyby nie deklaracje pani Ewy z pewnością niewiele osób podejrzewałoby ją o wiek 40+. Ta radosna i szczupła kobieta to uosobienie młodości, witalności i energii. Trudno uwierzyć, że jeszcze kilka lat temu jej waga wynosiła ponad 90 kg!

„Dość późno zostałam mamą. Pomyślałam, że muszę zawalczyć o siebie dla mojego synka. Moja tusza była utrudnieniem, a początki problemów zdrowotnych nie wróżyły niczego dobrego. Strasznie bolały mnie kolana, nie mówiąc o kręgosłupie. Zaczęły pojawiać się problemy z ciśnieniem i raz na jakiś czas bóle w klatce piersiowej.”

A co zmieniło się u pani Ewy po terapii nadwagi i otyłości GACA SYSTEM?

Moja przemiana spo­wodowała, że czuję się młod­sza, atrak­cyj­niej­sza i pełna energii. Wraz z utratą kilogramów zniknęły wszystkie moje dotychczasowe problemy z kolanami i kręgosłupem. Ciśnienie krwi wróciło do normy i nie wiem, co to są bóle w klatce piersiowej. Ograniczenia zniknęły. Mój synek cieszy się, że mama gra z nim w piłkę, berka, jeździ na wycieczki rowerowe i chodzi na długie kilkugodzinne spacery.”

Teraz pani Ewa dzieli się swoją przygodą z innymi pacjentami z warszawskich ośrodków GACA CENTRUM i inspiruje ich do zmiany dotychczasowego życia na zdrowsze i… szczuplejsze.

Jesteście ciekawi historii Ewy Szymczak? Całą możecie przeczytać i zobaczyć TUTAJ.