Na trzy miesiące przed ślubem rozpoczęła odchudzanie z GACA SYSTEM. Taka motywacja i ścisłe przestrzeganie zaleceń Konrada Gacy musiały przynieść wspaniały efekt! W rezultacie panna młoda stanęła na ślubnym kobiercu w sukni… mniejszej o kilka rozmiarów! Mowa o Gabrieli Żebrowskiej, która dzięki metodzie Konrada Gacy zredukowała 21 kg.

Pani Gabriela przyznaje, że historia jej nadwagi jest nieco burzliwa. W dzieciństwie była nazywana „kluseczką”, głównie z powodu leków i wrodzonej tendencji do tycia. Udało się jej zredukować wagę, ale problem powrócił już w dorosłym życiu.

„Pewnego razu coś się zmieniło… Szukając pracy, zaczęłam przybierać na wadze. Kojarzyłam wzrost kilogramów (na pewno słusznie) ze stresem i złym sposobem odżywiania. Wróciłam do ćwiczeń, ale tym razem nic się nie zmieniło na lepsze. Wręcz przeciwnie, wzrost wagi postępował.”

Okazało się, że nasza bohaterka cierpi na niedoczynność tarczycy. Wkrótce pojawił się dodatkowy problem – insulinooporność. Pani Gabrysia zaczęła przyjmować leki dla cukrzyków, dzięki czemu straciła kilka kg nagromadzonej wody, a potem pojawił się wolny spadek wagi, ale zdecydowanie nie taki, na jaki liczyła przyszła panna młoda.

„Problem polegał na tym, że nie miałam czasu. Zbliżał się mój ślub i jak każda panna młoda chciałam być tego dnia najpiękniejszą kobietą na świecie.”

Wtedy pani Gabrysia zdecydowała się na redukcję wagi z GACA SYSTEM. I to był strzał w dziesiątkę!

„Czułam się świetnie, a moja waga spadała… Dzięki wspaniałym paniom, które szyły moją suknię ślubną, udało się ją zmniejszyć o… kilka rozmiarów. Z planowanego 44/46 na 36/38. Nie zdążyłam osiągnąć celu wagowego do dnia ceremonii – brakło mi 3 kg, ale wyglądałam znów „jak ja” i tak się znów czułam. Po weselu i podróży poślubnej wróciłam do procesu i z sukcesem go zakończyłam – finał miał miejsce w styczniu 2016 przy wadze 53 kg.”

>>Zapraszamy do poznania całej ciekawej historii pani Gabrysi oraz zobaczenia galerii zdjęć z jej inspirującej przemiany! <<