W najbliższy czwartek, 16 listopada, w auli Zespołu Szkół Łączności odbędzie się spotkanie w ramach kampanii „Odważ się na zmiany”, która pokazuje, że warto zmieniać swoje życie po 50-tce. Do tej wyjątkowej akcji dołączyło również GACA CENTRUM GDAŃSK.

Przyjdź na to wyjątkowe wydarzenie i zobacz, jak można zmienić swoje życie po 50-tce! Będziemy rozmawiać o pozytywnych zmianach, których nie należy się bać i o tym, jak do nich odpowiednio podejść. Spotkanie odbędzie się już w najbliższy czwartek, 16 listopada, o godz.15.00 w auli Zespołu Szkół Łączności w Gdańsku. Wstęp wolny!

Podczas spotkania nie zabraknie porad i praktycznych wskazówek na temat tego, co robić, aby w wieku dojrzałym cieszyć się dobrym zdrowiem i skutecznie motywować siebie do zmian. Nie zabraknie również inspirujących spotkań z specjalistami z dziedziny psychologii i zdrowego stylu życia oraz osobami, które zmieniły swoje życie na lepsze.

Jak żyć zdrowiej w wieku 50 plus? Na to pytanie odpowie Oskar Szmidt, manager GACA CENTRUM GDAŃSK. Uczestnicy spotkania dowiedzą się, jak każdego dnia można o siebie dbać, jakie ćwiczenia wykonywać i co zrobić, aby czuć się dobrze w swoim ciele. Zaprezentujemy kilka przydatnych rad, które może zastosować każdy!

Uczestnicy spotkania poznają również panią Ewę Medyńską, inspiratorkę GACA CENTRUM GDAŃSK, która odważyła się na zmiany w wieku 50+. Pani Ewa dzięki mądremu odchudzaniu straciła 53 kg, odzyskała zgrabną sylwetkę, zdrowie, polubiła życie fit i dziś tryska energią!

Na stoisku GACA SYSTEM będzie można m.in.: nabyć książki autorstwa Konrada Gacy oraz suplementy.

Całe to wydarzenie to także szereg innych atrakcji oraz okazja, aby wykonać bezpłatne badania poziomu cukru, tkanki tłuszczowej, czy pomiary wskaźnika BMI.

Spotkanie zakończy Międzypokoleniowy DANCING Z DJ WIKĄ! Najstarsza DJ-ką w Polsce. Do zobaczenia!