Na co dzień inspirują innych do zadbania o zdrowie i sylwetkę, ale w tak wyjątkowym miejscu, jakim jest autorski hotel Konrada Gacy, same zyskują niezwykłą inspirację – do zdrowego, aktywnego wypoczynku, poszerzenia kulinarnych horyzontów i wspaniałego relaksu. Mowa o wyjątkowych Gacowiczkach – inspiratorkach, które na początku jesieni odwiedziły GACA Fit HOTEL. Dowiedzcie się, jakie wrażenie zrobiło na nich to miejsce!


Panie Barbara Tukendorf (-19,1 kg), Ewa Szymczak (-40 kg), Marta Barszczewska (-75 kg!) i Katarzyna Ciesielska (-43 kg) to Gacowiczki z Warszawy, które nie tylko z sukcesem zredukowały wagę dzięki autorskiemu programowi Konrada Gacy, ale też doskonale utrzymują wypracowaną, szczupłą sylwetkę, choć od zakończenia ich odchudzania minęło już dużo czasu.

Panie zrealizowały proces odchudzania w ośrodkach GACA CENTRUM w Warszawie oraz poprzez platformę odchudzania GACA SYSTEM online, a teraz regularnie opowiadają podczas różnych spotkań o swojej drodze do sukcesu innym pacjentom, dzieląc się swoimi doświadczeniami. GACA Fit HOTEL inspiratorki uważają zaś za szczególne, pełne motywacji miejsce, które warto odwiedzać regularnie.

Przyjechałam tu, by znowu się zregenerować, złapać wiatr w żagle i powspominać, bo właśnie w tym hotelu zaczęła się moja piękna przygoda z GACA SYSTEM – mówi Barbara Tukendorf. Podkreśla, że mądre odchudzanie, dzięki któremu schudła niemal 20 kg, dało jej wiele w różnych dziedzinach życia. – Przebiegłam swój wymarzony półmaraton, dalej jestem pełna energii, działam, chodzę, biegam, statystuję w różnych filmach… Jest mnie wszędzie pełno, jestem zadowolona i myślę, że wszyscy będą tutaj szczęśliwi – dodaje pani Barbara.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z wizyty Barbary Tukendorf w GACA Fit Hotel!

Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć z wizyty inspiratorek w GACA Fit HOTEL.


>>Wszystkich zainteresowanych szeroką ofertą GACA Fit HOTEL zapraszamy zaś na stronę Hotelu!<<