Już 30 czerwca w GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym odbędzie się kolejne wielkie spotkanie Gacowiczów z całego świata. Zapisy na IV Międzynarodowy Zlot Gacowiczów właśnie ruszyły. Zapraszamy!


Coroczne spotkania obecnych i byłych Gacowiczów w GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym to gwarantowana świetna zabawa, ogromny zastrzyk pozytywnej energii oraz wspaniała okazja do nawiązania i zacieśnienia kontaktów z innymi pacjentami GACA SYSTEM.

Co roku zloty Gacowiczów gromadzą setki osób i zapisują się w pamięci wszystkich uczestników jako niezwykłe wydarzenia. Z pewnością tak będzie i w tym roku!

Co ważne, udział w zlocie jest rewelacyjną okazją, aby wymienić się doświadczeniami z innymi Gacowiczami, czy zobaczyć na żywo osoby, z którymi na co dzień, z powodu odległości, utrzymujemy kontakt jedynie za pośrednictwem telefonu czy Internetu.

W programie tegorocznego Zlotu jest wiele atrakcji, przede wszystkim plenerowych, dlatego zachęcamy do zabrania wygodnego stroju na każdą pogodę. Gacowiczów zapraszamy m.in. na zabawę taneczną, karaoke, do udziału w animacjach integracyjnych i korzystania z fotobudki.

Imprezę zaczniemy w sobotę 30 czerwca 2018 roku o godz. 17.00. Warto jednak już teraz zaplanować swój udział w tym wydarzeniu!


Zapisy na Zlot już wystartowały!

Aby wziąć udział w Zlocie należy zapisać się poprzez formularz zamieszczony na stronie:

>>www.zlot.gacasystem.pl<<

Na podany przez formularz adres e-mail przesłany zostanie bilet uprawniający do udziału w wydarzeniu.

Na stronie Zlotu można także znaleźć informacje praktyczne oraz wskazówki dotyczące dojazdu i kontaktu.

Do zobaczenia na Zlocie! Zapraszamy!