Skuteczne i szybkie odchudzanie w domu

Poznaj odchudzanie GACA SYSTEM online

Chcesz pozbyć się dodatkowych kilogramów i rozpocząć życie pełne energii i witalności?
Rozpocznij odchudzanie z GACA SYSTEM online, które zapewni Ci silne i trwałe podstawy zdrowego funkcjonowania.
ODCHUDZANIE ONLINE Program GACA SYSTEM online to oszczędność czasu i możliwość realizacji programu z dowolnego miejsca na świecie w dyskretny i komfortowy sposób. To dokładnie ten sam program, z którego korzystają pacjenci w ośrodkach stacjonarnych.
PROFESJONALNI TERAPEUCI Zespół terapeutów prowadzony przez Konrada Gacę pozwoli Ci w wygodny i dyskretny sposób realizować odchudzanie z dowolnego miejsca na świecie.
KONSULTACJE WIDEO Podczas realizacji programu będziesz odbywał regularne wideokonsultacje z wybranym terapeutą, który przeprowadzi Cię przez cały proces przekazując zalecenia Konrada Gacy.
PROGRAM DIETETYCZNY Dieta to jeden z filarów GACA SYSTEM, dlatego otrzymasz od nas indywidualnie dobrany program dietetyczny – dieta będzie przygotowywana dla Ciebie na każdy dzień i co 14 dni będziesz otrzymywać nowy program dietetyczny.
PLAN ĆWICZEŃ Podczas realizacji programu otrzymasz opracowany specjalnie dla Ciebie i dostosowany do Twoich potrzeb, indywidualny plan ćwiczeń. Ćwiczenia będziesz realizować we własnym domu lub w wybranym przez Ciebie fitness klubie.
WSPARCIE MOTYWACYJNE Nie jesteś sam! Korzystając z GACA SYSTEM online dodatkowo otrzymasz dostęp do warsztatów motywacyjnych online oraz telefoniczne wsparcie liderów i terapeutów GACA SYSTEM.

Z nami schudniesz raz, a dobrze!

Każdego dnia jesteśmy gotowi na zmiany! Czego sobie dzisiaj odmówiłeś? Z czego jesteś dzisiaj dumny? Z czego zrezygnowałeś, żeby osiągnąć swój cel? Podejmij decyzję i odważ się zmienić swoje życie! Bez względu na to jakich efektów oczekujesz, najważniejszy jest początek. Twój czas zaczyna się TERAZ.

Decyzja o zmianie to pierwszy krok. Musi ją wspierać Twoja wytrwałość i konsekwencja. Czy odważysz się sięgnąć po swoje marzenia?

Idealny moment właśnie nadszedł – wykorzystaj go, by podjąć decyzję. Twoja siła doprowadzi Cię do początku nowej drogi – wraz z drugim krokiem odkryjesz życie pełne energii i witalności.

Poznaj rezultaty GACA SYSTEM

Przeczytaj historie osób podobnych do
Ciebie, które odniosły sukces w odchudzaniu.
Ewa Szymczak schudła 40 kg (kliknij, aby poznać historię)
Jerzy Janiszewski schudł 43 kg (kliknij, aby poznać historię)
Marta Barszczewska schudła 75 kg (kliknij, aby poznać historię)
Dawid Polański schudł 40 kg (kliknij, aby poznać historię)
Elżbieta Kulczyńska schudła 30 kg (kliknij, aby poznać historię)
Ewa Szymczak schudła 40 kg

Moją motywacją do rozpoczęcia terapii był mój synek. Dziecko rodzi się, rośnie, staje się coraz bardziej mobilne. Chciałam móc za nim „nadążyć”. Moja tusza była utrudnieniem, a początki problemów zdrowotnych nie wróżyły niczego dobrego.

Mój wynik to minus 40 kg! Moja przemiana spowodowała, że czuję się młodsza, atrakcyjniejsza i pełna energii. Wraz z utratą kilogramów zniknęły wszystkie moje dotychczasowe problemy z kolanami i kręgosłupem, a ciśnienie krwi wróciło do normy.

Ograniczenia zniknęły. Mój synek cieszy się, że mama gra z nim w piłkę, jeździ na wycieczki rowerowe i chodzi na długie spacery. Uwierzy w swoje marzenia i miej odwagę je realizować. Popatrz na mnie. Widzisz? WARTO!

Jerzy Janiszewski schudł 43 kg

O GACA SYSTEM dowiedziałem się od mojej znajomej. Kiedy ruszyło w Warszawie GACA CENTRUM, postanowiłem wykonać ten pierwszy, najtrudniejszy krok i podjąłem decyzję, że chcę spróbować tam się odchudzać. Rozpoczynając proces nie miałem obaw, byłem zdeterminowany. O GACA SYSTEM dowiedziałem się od mojej znajomej.

Kiedy ruszyło w Warszawie GACA CENTRUM, postanowiłem wykonać ten pierwszy, najtrudniejszy krok i podjąłem decyzję, że chcę spróbować tam się odchudzać. Rozpoczynając proces nie miałem obaw, byłem zdeterminowany. Motywacją były dla mnie spadki wagi. W sumie zrzuciłem 43 kilogramy! To zdecydowanie przekroczyło moje oczekiwania i marzenia. Zyskałem pogodę ducha, fajną sylwetkę i zdrowie.

Warto wykonać pierwszy krok – podjąć decyzję o odchudzaniu się u pana Konrada. Jasne, nie zawsze będzie lekko, ale efekty i korzyści będą niewyobrażalne, niewspółmierne do tego, co możemy sobie wyobrazić.

Marta Barszczewska schudła 75 kg

Przełomowym momentem w moim życiu były wakacje w Chorwacji. Po powrocie nastąpiło wyczekiwane zrzucenie zdjęć na komputer, oglądanie, wspominanie. Wtedy zdałam sobie sprawę, że tak dalej być nie może. Dwa dni później siedziałam na spotkaniu wprowadzającym, które przewróciło moje życie do góry nogami.

Dziś nie wyobrażam sobie (i nie chcę wyobrażać!) innego życia. Świat i GACA SYSTEM dały mi zielone światło do realizacji wszystkich marzeń. Nabrałam wiatru w żagle i jeśli się cofam, to tylko po to, żeby wziąć rozbieg! Bo ograniczenia są tylko w głowie, ale na szczęście już nie w mojej.

Dziś mogę śmiało powiedzieć, że nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko takie, z których za szybko rezygnujemy.

Dawid Polański schudł 40 kg

Do odchudzania zmotywowało mnie moje złe samopoczucie i brak akceptacji ze strony rówieśników. Na początku miałem pewne obawy, ale z każdym utraconym kilogramem moja determinacja i wiara w to, że się uda wzrastały.

W trakcie terapii bardzo wspierała mnie cała moja rodzina, a szczególnie mój tata, którego namówiłem do wspólnego odchudzania. Dzięki redukcji wagi przede wszystkim poczułem się pewny siebie, wychodzę do ludzi i poznaję nowych przyjaciół, ale najważniejsze jest to, że zdecydowanie polepszyło się moje zdrowie oraz sprawność fizyczna.

Naprawdę warto spróbować. Jest to niezwykła przygoda, ale również kolejny super etap w życiu, a nawet jeśli się potkniesz... to wstań i walcz bo masz w sobie wojownika.

Elżbieta Kulczyńska schudła 30 kg

Moja przygoda z odchudzaniem zaczęła się… od szpitala. Tuż przed Bożym Narodzeniem 2014 dostałam wypis z adnotacją o otyłości brzusznej pierwszego stopnia. To była dla mnie informacja, która stała się bodźcem do działania…

Doskwierały mi różne dolegliwości. Kondycyjnie byłam 100-letnią babą. Proces rozpoczęłam podczas turnusu odchudzającego w GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym. Teraz mam zupełnie nowe życie – 30 kg mniej i… 30 lat mniej. Podobam się sama sobie i chwalę się tym, że mam 20–letniego wnuka; teraz nikt w to nie może uwierzyć.

Dla takiej zmiany naprawdę warto podjąć wyzwanie. Staram się motywować do tego innych i namawiam ich na nowe życie…

Rozpocznij odchudzanie z GACA SYSTEM online!

Schudnij z nami raz, a dobrze! Od rozpoczęcia odchudzania z GACA SYSTEM online dzieli Cię tylko jeden krok. Zawalcz o nowe życie, pełne energii i witalności.
Kliknij w przycisk poniżej, aby rozpocząć odchudzanie!
GACA SYSTEM to bezpieczny i skuteczny proces redukcji wagi. Program gwarantuje Ci bezpieczeństwo, komfort oraz opiekę doskonale wyszkolonej kadry poprzez system konsultacji online.
Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas. 22 349 22 88 Infolinia czynna od poniedzialku do piątku w godzinach 8:00 - 22:00,
oraz w soboty i niedziele w godzinach 10:00 - 15:00.
Bezpieczne odchudzanie z GACA SYSTEM Nad bezpieczeństwem pacjenta podczas realizacji programu GACA SYSTEM czuwa konsylium medyczne - zespół specjalistów z rożnych dziedzin: medycyny, dietetyki, psychologii i fizjoterapii.

Konsylium posiada ogromne doświadczenie w pracy nad zagadnieniami, które wymagają łączenia wiedzy o procesie redukcji wagi z wiedzą z zakresu kondycji zdrowotnej danego pacjenta.