Otyłość, niechęć do aktywności fizycznej, seriale, kanapa i przysłowiowe kabanosy – przez wiele lat były nieodłącznymi elementami życia Joanny Smolińskiej. Dopiero przykład przypadkowo poznanej osoby stał się dla niej impulsem do „zawalczenia o siebie”. Z GACA SYSTEM pani Joanna osiągnęła spektakularny sukces – schudła 65 kg! Poznajcie jej historię.


Zbędne kilogramy zostały z panią Joanną po ciąży. Przez wiele lat pani Joanna robiła jednak dobrą minę do złej gry, akceptując swoją wagę 135 kg, ale w środku czuła, że sama siebie okłamuje i otyłość jednak jej przeszkadza.

Dopiero po ponad 14 latach przypadkowe zetknięcie się z osobą, która z sukcesem zredukowała wagę z GACA SYSTEM, dało pani Joannie potrzebny jej impuls do działania. – Decyzję podjęłam bardzo szybko i już następnego dnia zarejestrowałam się na portalu internetowym Gacasystem.pl – wspomina pani Joanna.

Trzymając się wszystkich zaleceń i mając wspaniałe wsparcie w nastoletnim synu, pani Joanna gubiła kilogram po kilogramie – realizując proces odchudzania przez platformę odchudzania GACA SYSTEM online.

Odchudzanie w GACA SYSTEM przeszłam bez kryzysu i nawet przez moment nie poczułam, że „mam już tego dosyć”, ani nie patrzyłam w kalendarz, odliczając dni do końca odchudzania… Energia, która mnie wręcz rozpierała – odsuwała na bok wszystkie słabości! -podkreśla pani Joanna.

Nasza bohaterka pokochała sport i poczuła się atrakcyjną kobietą.Nigdy wcześniej tak nie miałam… To jest cudowne uczucie, które po prostu „dodaje mi skrzydeł”! – uśmiecha się pani Joanna.


>>Więcej o tym, jak wyglądała droga pani Joanny do szczupłej sylwetki i jak zmieniło się jej życie po metamorfozie – przeczytacie tutaj . Zapraszamy także do obejrzenia zdjęć pani Joanny przed i po jej spektakularnej przemianie!<<