Katarzyna Rech ma 40 lat i mieszka w Katowicach. Proces odchudzania realizowała przez platformę online, a dziś można ją często spotkać w GACA CENTRUM KATOWICE, gdzie uwielbia trenować! Schudła 43,9 kg. Jej obwód talii zmniejszył się o 40,5 cm, bioder o 30,5 cm, a ud o 21 cm. Pani Katarzyna otrzymała tytuł Miss Gacowiczek 2017 przyznany przez Iwonę Pavlović!


To już ponad rok, od kiedy zakończyła proces odchudzania z wspaniałym wynikiem! Dzięki pełnemu zaufaniu programowi udało się jej spełnić nie jedno, a nawet kilkanaście marzeń! Poczynając od tych zdrowotnych, jak świetne wyniki badań, po mniejsze, jak założenie ładnej sukienki. Krok po kroku dokonało się w niej wiele zmian: częściej się uśmiecha, jest aktywna, chętnie podejmuje nowe wyzwania i wygląda jak nigdy wcześniej! Nie spoczywa na laurach i dalej pracuje nad swoim ciałem, chcąc uzyskać sylwetkę fitness!


Jakie są Pani wrażenia po przyznaniu tytułu Miss Gacowiczek 2017 wg Iwony Pavlović? Co dla Pani znaczy ten tytuł?

Otrzymałam tytuł z rąk mojej idolki od dziecięcych lat! Pamiętam programy telewizyjne, w których uczyła tańca i turnieje z jej udziałem, gdy sama tańczyła, a potem była trenerką i sędzią w konkursach. Od zawsze fascynował mnie świat tańca. Jak tylko dowiedziałam się, że pani Iwona będzie w Kazimierzu Dolnym podczas Zlotu Gacowiczów, bardzo się ucieszyłam i miałam nadzieję, że zamienię z nią parę słów. Udało się porozmawiać z nią znacznie dłużej! Kiedy zaś otrzymałam tytuł z jej rąk, to musiałam uważać, by nie spaść ze schodów z wrażenia i nie rozpłakać się z wzruszenia. To był dla mnie wyjątkowy moment i ogromna frajda, której w ogóle się nie spodziewałam. Ten tytuł, spośród wszystkich przyznawanych kandydatom w wyborach Miss i Mistera Gacowiczów, był dla mnie właśnie najważniejszy.

Katarzyna Rech, inspiratorka z GACA CENTRUM KATOWICE

Prosimy o kilka słów o Konradzie Gacy.

Bardzo lubię słuchać pana Konrada, bo ma w sobie taki spokój. Oglądając jego wykłady czy biorąc udział w warsztatach motywacyjnych przez niego prowadzonych, zwróciłam uwagę właśnie przede wszystkim na jego spokój i podejście do pacjentów. Sposób rozmowy, profesjonalizm i spokojne działanie działają motywująco na ludzi. Za każdym razem w tym, co mówi pan Konrad, znajduję dla siebie coś nowego albo przypominam sobie dzięki temu coś istotnego.

Jak zmieniło Pani życie mądre odchudzanie?

Najważniejsze jest dla mnie to, że wstąpiła we mnie bardzo pozytywna energia. Wcześniej często siedziałam na kanapie, użalałam się nad sobą, mówiąc, że nic się nie da zrobić. W tym przekonaniu utwierdzali mnie też niestety lekarze. Tymczasem, gdy podjęłam decyzję i zaczęłam działać z GACA SYSTEM, zaczęła się we mnie stopniowo budzić chęć i wiara, że można coś więcej, niż tylko przesiadywać w domu. Polubiłam bardzo treningi, a energia po prostu zaczęła mnie rozpierać! Zaczęłam aktywnie spędzać czas i tak jest do dziś. Gdyby ktoś powiedział mi przed rozpoczęciem odchudzania, że kiedyś będę inspiracją dla innych, stanę na scenie i otrzymam nagrodę, na pewno bym mu nie uwierzyła! To bardzo budujące, że teraz mogę pokazać innym swoim przykładem, że można, że da się. Życie po przemianie nie przestaje mnie zaskakiwać!

Katarzyna Rech, inspiratorka z GACA CENTRUM KATOWICE

Dlaczego zdecydowała się Pani na redukcję wagi? I jak ocenia Pani realizację tego zadania z programem GACA SYSTEM?

Nosiłam się z zamiarem zredukowania wagi, głównie dlatego, że nie mogłam już na siebie patrzeć w lustrze. Oczywiście, względy zdrowotne były także bardzo ważne – byłam u wielu lekarzy i zdawałam sobie sprawę, że zdrowie może mi się posypać z dnia na dzień. Borykałam się z nadciśnieniem, wprost wynikającym z nadwagi, a cukrzyca i zbyt wysoki poziom cholesterolu pukały już do moich drzwi. Do podjęcia ostatecznej decyzji zmotywowała mnie historia jednej z pacjentek (obecnie terapeutki GACA SYSTEM), wtedy uwierzyłam, że i mnie może się udać! Teraz, już rok po redukcji wagi, wierzę już na dobre w wypracowany efekt. Jedyne czego żałuję, to tego, że tak późno zabrałam się za mądre odchudzanie!

Katarzyna Rech podczas Zlotu Gacowiczów 2017 w Kazimierzu Dolnym

[Autorem dwóch powyższych zdjęć jest pan Jerzy Janiszewski, bardzo dziękujemy za użyczenie zdjęć i możliwość ich publikacji.]

Poznaj pełną historię metamorfozy pani Katarzyny Rech!