Kosmetyki, których możemy używać w domu, są niezbędnym uzupełnieniem pielęgnacji profesjonalnej. Firmy kosmetyczne prześcigają się w proponowaniu coraz to lepszych kremów, balsamów, masek itp. Problem zaczyna się, kiedy stajemy przed sklepową półką i czujemy się totalnie zagubieni…

Pierwszym krokiem do podjęcia odpowiedniej decyzji o wyborze kosmetyku jest diagnoza naszej skóry. Powinnyśmy zwrócić uwagę na to, czy jest ona gruba, czy dosyć cienka, czy występuje na niej cellulit – tzw. skórka pomarańczowa, czy mamy problem z kruchymi naczynkami, oraz określić jej wrażliwość.

Dziś chcemy przedstawić Państwu krem wyszczuplający marki Norel. Jest to krem do pielęgnacji ciała z objawami cellulitu i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Szczególnie polecany osobom z płytkimi, kruchymi i skłonnymi do wylewów naczynkami krwionośnymi. Krem pobudza procesy lipolizy, dające w konsekwencji efekt wysmuklenia i wymodelowania sylwetki. Redukuje cellulit, rozjaśnia i spłyca świeże rozstępy, zapewniając równocześnie ochronę naczynek krwionośnych narażonych na „pękanie”.

Warto również pamiętać również o pielęgnacji profesjonalnej. Szczególnie w momencie rozpoczęcia procesu odchudzania polecamy masaże próżniowe, z wykorzystaniem urządzenia najnowszej technologii – EXIMIA. W doborze odpowiedniego zabiegu pomoże kosmetyczka w GACA CENTRUM.


Autorką tekstu jest Barbara Gołębiowska