GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym to miejsce wyjątkowe, które chętnie odwiedzają Gacowicze z całej Polski. Ostatnio w autorskim hotelu Konrada Gacy gościły dwie wyjątkowe, piękne panie: Agnieszka Nagórska – Miss Gacowiczek 2017 oraz Elżbieta Nowak – I Wicemiss Gacowiczek 2017.

To już kolejna wizyta w hotelu naszych pięknych pań. Urok tego wyjątkowego miejsca, położonego w malowniczej scenerii Kazimierza Dolnego, sprawia, że zawsze chętnie tutaj wracają. Z GACA Fit HOTEL wiąże się dla nich bowiem wiele miłych wspomnień.

To właśnie podczas III Międzynarodowego Zlotu Gacowiczów, który odbył się w autorskim hotelu Konrada Gacy na początku lipca, obie panie zostały laureatkami konkursu na Miss Gacowiczek 2017. Pani Agnieszka otrzymała wówczas tytuł Miss Gacowiczek 2017, natomiast pani Elżbieta została I Wicemiss Gacowiczek 2017.

Agnieszka Nagórska, Elżbieta Nowak, Małgosia Żelechowska, Tadeusz Gaca, Jerzy Królik w GACA Fit HOTEL

Choć obie panie mieszkają na co dzień w innych zakątkach Polski, mają ze sobą wiele wspólnego. – Pomimo tego, że nie znałyśmy się wcześniej, mieszkamy daleko od siebie, miałyśmy ten sam problem – otyłość! Jednak z GACA SYSTEM zrzuciłyśmy w sumie ponad 90 kg i otrzymałyśmy wielkie wyróżnienie na III Międzynarodowym Zlocie Gacowiczów w Kazimierzu – mówi pani Elżbieta.

Pani Elżbieta Nowak - I Wicemiss Gacowiczek 2017 w GACA Fit HOTEL

Wizyta w hotelu była więc dla nich doskonałą okazją do spotkania, rozmów i wspomnień. Obie panie chętnie próbowały również pysznych i zdrowych dań z kuchni fit Konrada Gacy. Do swoich domów wróciły z naładowanymi akumulatorami i w pełni zmotywowane do działania.

Wszystkich zainteresowanych inspirującą i wszechstronną ofertą GACA Fit HOTEL zapraszamy na stronę www hotelu.