Pani Monika Wasiuk to pacjentka GACA CENTRUM na warszawskim Ursynowie, która realizuje proces odchudzania GACA SYSTEM i już zredukowała 25 kg! W filmie – z uśmiechem, pełna energii i optymizmu – opowiada o swojej metamorfozie i przygodzie z mądrym odchudzaniem.


Pani Monika wspomina, że będąc otyłą osobą, nie akceptowała siebie. Jej problemy z wagą narastały. – To było dla mnie trudne do przeżycia. Moje zdrowie psychiczne siadało niesamowicie – mówi nasza pacjentka.

Pani Monika bała się nowych kontaktów i miała wrażenie, jakby nie była w pełni sobą. – Miałam już dosyć tego, że jestem otyłą osobą! – wspomina pani Monika.

Dlaczego wybrała GACA SYSTEM? – Pomyślałam, że jeżeli nie ONI, to nikt więcej już mi nie pomoże. Bo ja całe życie się odchudzałam i całe życie byłam otyła. Tak sobie pomyślałam, że to jest moja ostatnia deska ratunku po wielu różnych dietach… Wiedziałam, że to jest miejsce dla ludzi otyłych – podkreśla nasza bohaterka.

Co zmieniło się, gdy pani Monika zaczęła redukować wagę? Jak czuje się teraz? Jak wygląda jej życie po skutecznej redukcji zbędnych kilogramów? Tego dowiecie się z filmu, zapraszamy do jego obejrzenia i poznania optymistycznej historii pani Moniki!