Ośrodki odchudzania i leczenia otyłości

Ośrodki GacaCentrum
Naszym pacjentom chcemy zapewnić optymalne warunki. Zależy nam na tym, aby każda osoba, bez względu na swój wiek i stan zdrowia, mogła w komfortowy sposób realizować proces odchudzania.

Z myślą o potrzebach naszych pacjentów, stworzyliśmy więc ośrodki GACA CENTRUM. Każdy z nich to placówka na najwyższym, europejskim poziomie: doskonale wyposażona i oferująca kompleksową opiekę profesjonalnie przeszkolonych terapeutów oraz trenerów. Ośrodki są także miejscem spotkań dla osób realizujących program GACA SYSTEM. Organizują zatem nie tylko warsztaty motywacyjne i wykłady, ale także okolicznościowe wydarzenia, będące dla pacjentów doskonałą okazją do nawiązania kontaktów.

Dodatkowo w Kazimierzu Dolnym (woj. lubelskie) funkcjonuje wyjątkowy GACA Fit HOTEL. To miejsce, w którym można rozpocząć odchudzanie albo zregenerować organizm i nabrać motywacji do jej kontynuowania. Co istotne, pacjenci wypoczywający w GACA Fit HOTEL mogą w pełni realizować swoją indywidualną dietę oraz proces treningowy. Ponadto mogą w nim wypoczywać nie tylko pacjenci, ale wszystkie osoby, które marzą o prawdziwym relaksie i chcą spróbować lekkich, ale pełnych smaku posiłków kuchni fit Konrada Gacy.