Centrum odchudzania i leczenia otyłości – Gdańsk

GACA CENTRUM GDAŃSK to miejsce, które powstało z myślą o potrzebach osób korzystających z autorskiego programu Konrada Gacy. Spełnia najwyższe standardy i zapewnia wszystkim pacjentom komfortowe warunki do realizacji procesu redukcji wagi. Oferuje profesjonalną opiekę oraz zajęcia dostosowane do potrzeb oraz stanu zdrowia wszystkich pacjentów.

Ośrodek mieści się w nowoczesnym budynku Pomerania Office Park, przy ul. Żabi Kruk 16 w Gdańsku. Jego lokalizacja, w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum miasta, umożliwia wygodny dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Na dziedzińcu budynku, bezpośrednio przy wejściu do ośrodka, znajduje się parking, z którego pacjenci GACA CENTRUM mogą korzystać bezpłatnie. W pobliżu zlokalizowane są także przystanki autobusów, tramwajów i Szybkiej Kolei Miejskiej.

Wszystkie pomieszczenia w GACA CENTRUM GDAŃSK są klimatyzowane i usytuowane na trzecim piętrze budynku.

Ośrodek podzielony jest na dwie strefy. W pierwszej z nich znajduje się recepcja, z którą sąsiadują szatnie, dwie sauny suche, gabinet kosmetyczny, gabinet masażu oraz gabinety konsultacyjne terapeutów GACA SYSTEM. Druga strefa to sala treningowa podzielona na przestrzeń do ćwiczeń aerobowych i przestrzeń do ćwiczeń kształtujących mięśnie.

Strefa do ćwiczeń aerobowych wyposażona jest w:
  • 80 specjalistycznych rowerów stacjonarnych,
  • 15 bieżni,
  • 14 elips,
  • 4 platformy wibracyjne Vibro,
  • 4 kapsuły podciśnieniowe Vacu.

Wszystkie urządzenia to nowoczesny, najwyższej jakości sprzęt, gwarantujący pacjentom komfort w czasie ćwiczeń oraz możliwość korzystania z wielu udogodnień, np. z wbudowanych monitorów TV z odtwarzaczami muzyki i filmów.

W ośrodku znajduje się także sala z matami do ćwiczeń.

GACA CENTRUM
Centrum odchudzania i leczenia otyłości – Gdańsk

ul. Żabi Kruk 16,
80-822 Gdańsk

Recepcja +48 22 349 22 88 wew. 3

E-mail
gdansk@gacasystem.pl

Godziny otwarcia
poniedziałek-piątek: 7:00-23:00
sobota: 8:00-19:00
niedziela: 8:00-16:00