Autorski hotel Konrada Gacy to jedyne takie miejsce w Polsce. Jego misją jest niesienie pomocy osobom z nadwagą i otyłością, ale w gościnnych progach GACA Fit HOTEL doskonale odnajdzie się każdy, kto pragnie wypocząć w zacisznym otoczeniu i skosztować lekkich dań kuchni fit.

GACA Fit HOTEL położony jest w malowniczym zakątku Kazimierza Dolnego, w odległości około 15 minut pieszo od rynku. Kompleks hotelowy otoczony jest zielenią, a w okolicy znajduje się wiele malowniczych szlaków i alejek, doskonałych do spacerowania i do przejażdżek rowerowych. Atmosfera tego urokliwego miejsca sprzyja więc relaksowi i napawa pozytywną energią.

Niezwykłe są także wnętrza hotelu, które łączą w sobie klasyczną elegancję z nowoczesnością. Gustowne apartamenty, komfortowo wyposażone pokoje, przytulna sala restauracyjna – to tylko niektóre spośród wielu atutów GACA Fit HOTEL. Jego atrakcją niewątpliwie jest także luksusowo wyposażona strefa Wellness, oferująca szereg zabiegów z zakresu odnowy biologicznej oraz kosmetyki.

Co istotne, w GACA Fit HOTEL znajduje się także sala treningowa, a kuchnia serwuje zdrowe i lekkie dania kuchni fit Konrada Gacy. Pacjenci GACA SYSTEM podczas pobytu w hotelu mogą natomiast otrzymywać potrawy przygotowane według ich indywidualnie dopasowanej diety.

forbes_rekomendujeGACA Fit HOTEL oferuje:

Hotel organizuje także wydarzenia specjalne, takie jak Sylwester, święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc.

W GACA Fit HOTEL odbywają się również cykliczne, bezpłatne warsztaty motywacyjne, prowadzone przez terapeutów GACA SYSTEM. Spotkania te organizowane są w soboty i mają charakter otwarty. Może w nich uczestniczyć każdy, kto realizuje proces mądrego odchudzania: zarówno pacjenci ośrodków stacjonarnych, jak i osoby korzystające z GACA SYSTEM online.

Warsztaty w GACA Fit HOTEL pozwalają zyskać dodatkową motywację do pracy nad własnym zdrowiem i sylwetką. Są również okazją do nawiązania kontaktu z innymi pacjentami. Przyjazd do Kazimierza Dolnego na warsztaty może być ponadto formą wypoczynku, sposobem na oderwanie się od codziennych spraw i obowiązków.

Informacje o terminach najbliższych warsztatów dostępne są w aktualnościach na naszej stronie oraz na stronie hotelu.

GACA Fit HOTEL

Adres

ul. Szkolna 29,
24-120 Kazimierz Dolny

Adres email

recepcja@gacafithotel.pl

Manager Centrum

Telefon

+ 22 349 22 88 wew. 2

Godziny otwarcia

Czynne całą dobę