GACA CENTRUM LUBLIN już od ponad 12 lat pomaga pacjentom z nadwagą i otyłością. Od marca 2012 r. mieści się na III piętrze Galerii Gala przy ul. Fabrycznej 2.

Ośrodek wyposażony jest w najwyższej klasy sprzęt do ćwiczeń, zapewniający komfort i bezpieczeństwo w czasie treningów.

Wszystkie pomieszczenia GACA CENTRUM są klimatyzowane i usytuowane na jednym poziomie, co ułatwia swobodną komunikację pomiędzy nimi. Dodatkowym udogodnieniem jest dobra lokalizacja ośrodka (blisko centrum miasta) oraz bezpłatny podziemny parking.

Nad pacjentami GACA CENTRUM LUBLIN stale czuwa profesjonalnie przygotowany zespół, złożony m.in. z terapeutów i trenerów GACA SYSTEM oraz pracowników recepcji. Są to osoby, które dobrze rozumieją swoją odpowiedzialną rolę i doskonale wspierają pacjentów podczas odchudzania.

 

Sala ćwiczeń GACA CENTRUM LUBLIN podzielona jest na strefę ćwiczeń kształtujących oraz strefę ćwiczeń aerobowych. Została wyposażona w:

  • bogatą gamę urządzeń do treningów siłowych,
  • 58 specjalistycznych rowerów poziomych (również z opcją TV) i 2 pionowe,
  • 20 bieżni,
  • 24 elipsy,
  • 2 platformy wibracyjne Vibro,
  • 3 kapsuły podciśnieniowe Vacu Fitness.

Wszystkie urządzenia to nowoczesny sprzęt, umożliwiający korzystanie w czasie ćwiczeń z takich udogodnień, jak wbudowane monitory TV z odtwarzaczami muzyki i filmów.

W GACA CENTRUM LUBLIN dostępna jest również sala z matami, służącą do ćwiczeń rozciągających i do treningu mięśni brzucha.

Tuż przy salach ćwiczeń znajduje się recepcja z barkiem oraz lobby ze stołem bilardowym i kącikiem wypoczynkowym. Pacjenci mogą tutaj relaksować się, wypijając koktajle regeneracyjne.

Bezpośrednio przy recepcji i szatniach usytuowana jest wspomniana już strefa SPA&Wellness z jacuzzi, sauną suchą, łaźnią parową z aromaterapią oraz z gabinetami oferującymi zabiegi kosmetyczne i masaże. Korzystanie z niej polecamy jako uzupełnienie procesu regeneracji organizmu oraz domowych metod pielęgnacji ciała.

W oddzielnej strefie na terenie GACA CENTRUM LUBLIN zlokalizowane są kameralne gabinety, w których odbywają się konsultacje pacjentów z terapeutami GACA SYSTEM.

GACA CENTRUM
Centrum odchudzania i leczenia otyłości – Lublin

GALERIA GALA III piętro
ul. Fabryczna 2, 20-301 Lublin

Recepcja +48 81 469 97 03

E-mail
lublin@gacasystem.pl

Godziny otwarcia
poniedziałek-piątek: 7:00-22:00
sobota: 8:00-17:00
niedziela: 8:00-16:00