GACA CENTRUM POZNAŃ to wyjątkowe miejsce, które powstało z myślą o potrzebach osób realizujących autorski program odchudzający Konrada Gacy. Ośrodek spełnia najwyższe standardy i zapewnia wszystkim pacjentom komfortowe warunki do realizacji procesu redukcji wagi.

Ośrodek mieści się w nowoczesnym budynku Centrum Biurowego Podwale przy ul. Małachowskiego 10, w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Poznania oraz terenów rekreacyjnych wokół jeziora Malta. Jego lokalizacja umożliwia wygodny dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Bezpośrednio przy budynku znajduje się duży parking na 200 miejsc, z którego pacjenci GACA CENTRUM mogą korzystać bezpłatnie. W pobliżu zlokalizowana jest także pętla tramwajowa oraz przystanki autobusowe.

Wszystkie pomieszczenia w GACA CENTRUM POZNAŃ są klimatyzowane i usytuowane na parterze budynku (wejście D), co umożliwia wygodną komunikację pomiędzy gabinetami terapeutów, salą ćwiczeń i recepcją.

Przestrzeń ośrodka została podzielona na dwie strefy. W pierwszej z nich znajduje się recepcja, z którą sąsiadują szatnie, dwie sauny suche, gabinet kosmetyczny, gabinet masażu oraz gabinety konsultacyjne terapeutów GACA SYSTEM.

Druga strefa to przestrzeń do ćwiczeń wyposażona m.in. w:
  • 90 specjalistycznych rowerów poziomych,
  • 18 elips,
  • 20 bieżni,
  • 4 kapsuły podciśnieniowe Vacu Fitness,
  • 4 platformy wibracyjne Vibro.

Wszystkie te urządzenia to nowoczesny, najwyższej jakości sprzęt, gwarantujący pacjentom komfort w czasie ćwiczeń oraz umożliwiający korzystanie z takich udogodnień, jak wbudowane monitory TV z odtwarzaczami muzyki i filmów.

W ośrodku znajduje się także strefa ćwiczeń kształtujących mięśnie oraz sala z matami.

GACA CENTRUM
Centrum odchudzania i leczenia otyłości – Poznań

ul. Małachowskiego 10,
61-129 Poznań

+48 22 349 22 88 wew. 3

Manager Centrum
Marek Kwiatkowski
tel. 507 464 562

E-mail
poznan@gacasystem.pl

Godziny otwarcia
poniedziałek-piątek: 7:00-23:00
sobota: 8:00-19:00
niedziela: 8:00-16:00

Spotkanie wprowadzające
w każdy czwartek o godz. 19:00