Każdy wiek jest odpowiedni na pozytywne zmiany i na to, aby na nowo cieszyć się życiem! Udowodnił to pan Władysław Woszkiel, energiczny 77-latek z Lublina, który dzięki autorskiemu programowi Konrada Gacy zredukował 47 kg. Zapraszamy do obejrzenia inspirującego filmu, w którym pan Władysław opowiada o swojej wspaniałej przemianie.

Pan Władysław, zanim trafił do GACA SYSTEM, ważył blisko 124 kg i miał problemy ze zdrowiem: nadciśnienie, wysoki cholesterol. Po przejściu 10 metrów musiał robić przerwę, aby „złapać” powietrze i trochę odpocząć.

Na szczęście to już przeszłość. W wieku 76 lat pan Władysław postanowił zawalczyć o siebie. Wiek nie stanowił dla niego żadnej przeszkody, aby rozpocząć odchudzanie i zadbać o swoje zdrowie. Dzięki autorskiemu programowi Konrada Gacy pan Władysław zredukował 47 kg i dziś, jak sam mówi, czuje się jak małolat. Gdybym tu nie przyszedł, to myślę, że albo bym już nie żył, albo bym wyszedł z domu tylko na ławeczkę …i znowu bym nigdzie nie wychodził – mówi pan Władysław.

Pan Władysław Woszkiel z trenerem

Dziś pan Władysław trzy razy w tygodniu przychodzi na treningi do GACA CENTRUM LUBLIN i pokonuje pieszo nawet 16 km dziennie, a swoją pozytywną energią zaraża wszystkich dookoła.

Poznaj inspirującą historię pana Władysława i przekonaj się, że wiek nie jest żadną przeszkodą w odchudzaniu.