Chcesz zrzucić zbędne kilogramy, a może podszlifować formę przed wakacyjnym wyjazdem? Jak to zrobić z nami bez względu na miejsce, w którym mieszkasz opowiedzą terapeuci GACA SYSTEM – Iza Szklarska, Jacek Nankiewicz i Jarosław Juć podczas bezpłatnych warsztatów online, na które zapraszamy już 2, 3 i 4 lipca o godz.19.00.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” to doskonała okazja do tego, aby poznać bliżej Izę Szklarską, Jarosława Jucia oraz Jacka Nankiewicza, a także usłyszeć inspirujące historie ich wspaniałych metamorfoz.

Podczas warsztatów terapeuci opowiedzą również, jak korzystając z portalu GACA SYSTEM online i wideokonferencji, można odchudzać się z nami z domu i zacząć spełniać swoje marzenia!

W poniedziałek, 2 lipca zapraszamy na spotkanie z Izą Szklarską, która jako terapeutka GACA SYSTEM jest olbrzymim wsparciem dla tych, którzy po wielu próbach odchudzania przestali już wierzyć w sukces! Kiedyś sama zmagała się z nadwagą. Dzięki platformie GACA SYSTEM online w ciągu kilku miesięcy nie tylko schudła 25 kg, ale także uzyskała sylwetkę fit.

Z kolei we wtorek, 3 lipca podczas spotkania online o swojej wspaniałej metamorfozie opowie Jacek Nankiewicz, który dzięki GACA SYSTEM zredukował 25 kg i ze schorowanego, ważącego blisko 100 kg 29-latka, zmienił się w przystojnego i wysportowanego mężczyznę, którego pasją jest nurkowanie.

Natomiast w środę, 4 lipca zapraszamy na spotkanie z Jarosławem Juciem. Marzeniem pana Jarka, obecnego terapeuty GACA SYSTEM, było bieganie. Niestety z wagą 170 kg to marzenie wydawało mu się mało realne do spełnienia. Dzięki autorskiemu programowi Konrada Gacy udało mu się je jednak zrealizować. Dzisiaj Jarosław Juć jest o ponad 90 kg lżejszy, a bieganie to jego pasja do tego stopnia, że potrafi zostawić samochód i pobiec 25 km z pracy do domu, żeby nie stać w korkach. Tą historię i wiele innych, nie mniej ciekawych, możecie usłyszeć od niego samego już w najbliższą środę.


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

W dniu warsztatów, już o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:

https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Serdecznie zapraszamy!