Wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji wziąć udziału w inspirujących warsztatach prowadzonych przez terapeutów GACA SYSTEM, zapraszamy na dzisiejsze spotkanie online na godz.19.00. Poprowadzi je wyjątkowy terapeuta, Jacek Borkowski, który dzięki autorskiej metodzie Konrada Gacy zredukował 170 kg! To będzie olbrzymia dawka motywacji oraz wiedzy o naszej platformie odchudzania online! Startujemy już dziś, w piątek 22 czerwca o godz.19.00.

Niezależnie od ilości kilogramów do zrzucenia – zawsze warto dać sobie szansę na lepsze życie – tak jak zrobił to Jacek Borkowski. Chcesz schudnąć 20, 80, a może, tak jak pan Jacek, nawet 170 kg? Z nami to możliwe, bez względu na miejsce zamieszkania!

Kiedy pan Jacek rozpoczynał przygodę z mądrym odchudzaniem, ważył 265 kg, w pasie miał aż 2 metry, a obwód jego łydki wynosił 110 cm. Miał koszmarne wyniki badań i poważne problemy z poruszaniem się. Czuł, że jest ciężarem dla kochanej żony i dzieci.

Na szczęście to już przeszłość! Pan Jacek w 2 lata pod okiem Konrada Gacy schudł 170 kg. Od ponad 4 lat jest już po wyprowadzeniu z diety. Obecnie jest terapeutą GACA SYSTEM i pomaga innym w realizacji marzeń.

Podczas warsztatów Jacek Borkowski opowie również, jak korzystając z naszego portalu GACA SYSTEM online i wideokonferencji, można pójść w jego ślady, odchudzać się z nami z domu i zacząć spełniać swoje marzenia.


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

Już dziś, w piątek 22 czerwca o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:

https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „?start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Serdecznie zapraszamy!