Zapraszamy na kolejne bezpłatne i otwarte warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM”. Tym razem swoimi doświadczeniami podzielą się terapeuci Paweł Lisiak oraz Jacek Borkowski. Zapraszamy już w środę, 7 lutego oraz w piątek, 9 lutego, o godz. 19.00!


Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem odchudzania przez naszą platformę online, ale potrzebujesz więcej informacji, a także mocnej dawki motywacji i inspiracji – bezpłatne warsztaty online „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są właśnie dla Ciebie!

Terapeuci GACA SYSTEM to osoby, które zostały wybrane przez Konrada Gacę i przeszły kompleksowe szkolenia. Co ważne, wielu z nich najpierw było pacjentami Konrada Gacy, gdyż sami zmagali się z problemem nadwagi i otyłości.

Dzięki przełomowej metodzie Konrada Gacy skutecznie zredukowali zbędne kilogramy, często ze spektakularnym efektem! Dziś cieszą się szczupłą sylwetką, dobrym zdrowiem i witalnością. Tak jak Paweł Lisiak (minus 28 kg) oraz Jacek Borkowski (minus 170 kg!) – terapeuci, którzy poprowadzą kolejne spotkania online.

W czasie warsztatów terapeuci podzielą się swoimi inspirującymi doświadczeniami, a także wiedzą o mądrym odchudzaniu przekazaną im przez Konrada Gacę.

Paweł Lisiak – który poprowadzi warsztaty w środę, 7 lutego – dzięki pomocy Konrada Gacy 11 lat temu, wracając do formy po urazie, zredukował 28 kg.

Od tamtej pory utrzymuje wspaniałą kondycję, jest wulkanem energii i dobrego humoru. Pacjenci znają go nie tylko jako terapeutę GACA SYSTEM, ale też jako trenera w lubelskim ośrodku. W pracy z pacjentami najważniejsze są dla niego dyscyplina, sumienność, systematyczność oraz chęć pracy nad sobą.

Z kolei Jacek Borkowski – który poprowadzi warsztaty w piątek, 9 lutego – dzięki autorskiej metodzie Konrada Gacy, schudł aż 170 kg i jest teraz zupełnie nowym człowiekiem!

Kiedy pan Jacek ważył 265 kg, miał koszmarne wyniki badań i poważne problemy z poruszaniem się. Czuł, że jest ciężarem dla kochanej żony i dzieci. To już przeszłość! W 2 lata pod okiem Konrada Gacy schudł 170 kg. Od ponad 4 lat jest już po wyprowadzeniu z diety. Obecnie jest terapeutą GACA SYSTEM i pomaga innym w realizacji marzeń.

Pan Paweł i pan Jacek opowiedzą o procesie odchudzania, a także o możliwościach i szansach niesionych przez platformę odchudzania GACA SYSTEM online, z którą zbędne kilogramy zredukowały na dobre już tysiące osób z Polski i zagranicy.

Warsztaty online „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych.


TERMINY:

  • PAWEŁ LISIAK – środa, 7 lutego, godz. 19.00
  • JACEK BORKOWSKI – piątek, 9 lutego, godz. 19.00

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

W dniu warsztatów, już o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:
https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/
kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.


Uczestnictwo w spotkaniu online do niczego Cię nie zobowiązuje. Po warsztatach możesz jednak – z pełnią wiedzy – rozpocząć z nami odchudzanie.

Wydarzenie ma charakter cykliczny. O następnych warsztatach prowadzonych przez kolejnych terapeutów GACA SYSTEM poinformujemy wkrótce.

Polecamy!