Przed nami kolejne wyjątkowe spotkania w ramach cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM”. Tym razem uczestnicy bezpłatnych warsztatów online będą mieli okazję poznać dwie wyjątkowe kobiety, terapeutki GACA SYSTEM – Beatę Gliwkę oraz Martę Gogłozę, które podzielą się swoim doświadczeniem. Na najbliższe spotkania online zapraszamy już we wtorek, 13 lutego oraz w piątek, 16 lutego, o godz. 19.00.

Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem odchudzania przez naszą platformę online, ale potrzebujesz więcej informacji, a także mocnej dawki motywacji i inspiracji – bezpłatne warsztaty online „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są właśnie dla Ciebie!

Warsztaty, które poprowadzą terapeutki GACA SYSTEM – Beata Gliwka oraz Marta Gogłoza, nie tylko pozwolą Ci jeszcze lepiej poznać metodę odchudzania GACA SYSTEM online, zyskać wiedzę, ale także poznać bliżej same terapeutki, które kiedyś, podobnie tak jak i Ty, same zmagały się z problemem nadliczbowych kilogramów.

Dzięki Konradowi Gacy udało im się jednak schudnąć i odzyskać zdrowie oraz życie pełne energii i witalności. Dziś, profesjonalnie przeszkolone do pełnienia zadań przez Konrada Gacę, same pomagają innym przejść przez proces mądrego odchudzania.

Podczas warsztatów terapeutki opowiedzą o swoich osobistych doświadczeniach związanych z realizacją procesu mądrego odchudzania i swojej przygodzie z GACA SYSTEM. Przybliżą również wiedzę o tym, jak wygląda realizacja procesu redukcji wagi za pośrednictwem platformy online.

Beata Gliwka dzięki pomocy Konrada Gacy schudła 46 kg w 8 miesięcy i jest już 9 lat po wyprowadzeniu z diety. Zamiast rozmiaru 58 nosi rozmiar 36 i z każdym rokiem jest w coraz lepszej formie. Jak sama mówi, chciałaby, żeby wszystkim udało się wyjść z otyłości, zmienić swoje życie tak jak jej i każdemu pomoże osiągnąć jego wymarzony cel.

Z kolei Marta Gogłoza 3 razy, jako pacjentka GACA SYSTEM, wracała po ciążach do rozmiaru 36. Schudła 24 kg i od kilku już lat utrzymuje formę. Z GACA SYSTEM związana jest od 10 lat. Rozumie, że problem zbędnych kilogramów potrafi odebrać radość życia i wie, ile zyskuje się, wracając do wymarzonej wagi.

Warsztaty online „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych.


TERMINY:

BEATA GLIWKA – wtorek, 13 lutego, godz. 19.00
MARTA GOGŁOZA – piątek, 16 lutego, godz. 19.00


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

W dniu warsztatów, już o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:
https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.


Uczestnictwo w spotkaniu online do niczego Cię nie zobowiązuje. Po warsztatach możesz jednak – z pełnią wiedzy – rozpocząć z nami odchudzanie.

Wydarzenie ma charakter cykliczny. O następnych warsztatach prowadzonych przez kolejnych terapeutów GACA SYSTEM poinformujemy wkrótce.

Zapraszamy!