Renew Extreme to innowacyjny zabieg anti-age. W oparciu o działanie składników aktywnych – retinolu, witaminy C oraz 25% kwasu fitowego – w bezpieczny i komfortowy sposób wygładza, rozjaśnia i nadaje młodzieńczy blask cerze.

Przez stres, zanieczyszczone środowisko i palenie papierosów skóra robi się poszarzała, zmęczona, i szorstka w dotyku. Wskazaniami do zabiegu jest tak naprawdę każdy rodzaj skóry po 35 roku życia, z przebarwieniami, zmarszczkami, i z widoczną utratą jędrności.

Efektem zabiegu Renew Extreme jest widoczne odmłodzenie i odnowa zniszczonego i zrogowaciałego naskórka, spłycenie zmarszczek i bruzd, wzrost gęstości i sprężystości skóry poprzez odbudowę kolagenu i kwasu hialuronowego, a także odświeżenie i rozświetlenie zmęczonej cery.

Z uwagi na wszechstronne i wielokierunkowe działanie witaminy C i retinolu zabieg poprawia kondycję skóry problematycznej, tłustej oraz naczynkowej i w początkowej fazie trądzika różowatego.

Z uwagi na to, że kwas fitowy zastosowany w zabiegu jest samoneutralizujący się, nie zmywa się go w gabinecie, lecz pacjent zmywa go samodzielnie w domu po 6-8 godzinach.

Dla najlepszych efektów warto wykonać serię zabiegów, 1 zabieg co 7-10 dni.

Z serii Renew Extreme firmy Norel polecamy również pielęgnację domową, a w tym:
– Retinol H10 – trójaktywny krem odmładzający na noc
– Retinol & Vitam C – serum odmładzające.

Szczegółowe informacji dotyczące zabiegów można uzyskać w gabinecie kosmetycznym GACA CENTRUM w Poznaniu. Zapraszamy do konsultacji z kosmetyczką, która rozwieje wszelkie wątpliwości i pomoże dobrać odpowiedni zabieg do indywidualnych potrzeb Twojej cery.