Początek nowego roku to doskonały czas na wprowadzenie w życie postanowień, które mogą poprawić jakość naszego życia i umożliwić osiągnięcie wymarzonych celów… Jeżeli chcesz rozpocząć proces Mądrego Odchudzania, nie czekaj i weź udział w zimowym Starterze Motywacyjnym w GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym, który rozpocznie się już 12 lutego.

Starter Motywacyjny to nie tylko doskonała okazja do rozpoczęcia procesu redukcji wagi, ale również poszerzenia wiedzy o Mądrym Odchudzaniu i zdrowym stylu życia oraz pogłębienia motywacji. Zadbamy o to, aby uczestnicy ośmiodniowego turnusu osiągnęli jak najlepszy spadek wagi, a jednocześnie nabrali wiary we własne siły i możliwości – tak, by wyjechali z Kazimierza Dolnego zainspirowani i optymistycznie nastawieni do dalszego odchudzania.

Każdy z uczestników turnusu otrzyma indywidualnie dobraną 14-dniową dietę i program ćwiczeń. Nasi kuracjusze wezmą udział w warsztatach psychologiczno-motywacyjnych, które poprowadzi Aleksandra Machlarz – psycholog i terapeuta GACA SYSTEM. Czeka na nich także wiele atrakcji w tym m.in. energetyczne warsztaty taneczne, które poprowadzi Iwona Pavlović – tancerka i ambasadorka GACA SYSTEM. Podczas ośmiodniowego turnusu będzie również czas na odpoczynek w zacisznym, komfortowym hotelu i relaks w naszej strefie Wellness.

Nie zabraknie także okazji, by zwiedzić i jeszcze dokładniej poznać Kazimierz Dolny, który zimą prezentuje się wyjątkowo malowniczo. Kiedy spadnie śnieg, GACA Fit HOTEL otacza niemal bajkowa sceneria!

Jeżeli nie chcesz czekać do lutego, możesz wziąć udział w styczniowym Starterze Motywacyjnym, który rozpocznie się w najbliższą niedzielę 15 stycznia. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca. Skorzystaj z oferty last minute i rozpocznij przygodę z Mądrym Odchudzaniem. To będzie wyjątkowy początek 2017 roku!

Rezerwacji możesz dokonać na stronie: www.rezerwacje.gacafithotel.pl/turnusy

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do GACA Fit HOTEL: 22 349 22 88 wew. 2. Czekamy na Ciebie w Kazimierzu Dolnym!