Już wkrótce Konrad Gaca poprowadzi w Katowicach specjalne, otwarte spotkania motywacyjne! To wyjątkowa dawka motywacji i inspiracji do działania, a także wspaniała okazja, by osobiście poznać eksperta. Zapraszamy już 18 października!


>>Spotkanie odbędzie się już w środę 18 października, o godz. 19.00, w GACA CENTRUM KATOWICE przy ul. Baildona 66. Wstęp jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Zapisy trwają!<< 

Specjalne spotkanie motywacyjne z Konradem Gacą – w nowej odsłonie i z jeszcze większą dawką motywacji i inspiracji do działania – to idealna propozycja dla osób, które potrzebują impulsu do zmian i chcą zacząć żyć zdrowo. Pozytywne emocje, cenne informacje i niezapomniane wrażenia są gwarantowane!

Podczas wykładu Konrad Gaca opowie o tym, jak odnieść sukces (nie tylko w odchudzaniu) i jak pozbyć się ograniczeń.

Ekspert przedstawi także historie osób, które dzięki jego metodzie wygrały z otyłością i spełniły marzenia – podczas spotkania poznasz Katarzynę Rech (-43,9 kg) – Miss Gacowiczek 2017 wg Iwony Pavlović, Andrzeja Sierockiego (-132 kg!) oraz Małgorzatę Żelechowską (-82 kg!).

Chcę zainspirować Cię do mądrego życia i odzyskania zdrowia. Dzięki unikalnym metodom przeze mnie opracowanym już tysiące Polaków odzyskało zdrowie i szczupłą sylwetkę, a także wigor i entuzjazm. Jeśli tego właśnie pragniesz, to spotkanie motywacyjne jest idealnie dla Ciebie – zapowiada Konrad Gaca.


Jeśli pojawisz się na spotkaniu:
– Poznasz osobiście Konrada Gacę!
– Otrzymasz ogromną dawkę motywacji i pozytywnej energii do działania.
– Poznasz najciekawsze prawdy i mity na temat odchudzania.
– Spotkasz osoby, które już schudły od 25 do 130 kg!

Weź udział w konkursie – zabawie!
Wystarczy wziąć ze sobą bilet, który otrzymasz od nas e-mailem po zapisie na spotkanie! Do wygrania cenne nagrody:
– wczasy odchudzające w Kazimierzu Dolnym,
– książka Konrada Gacy – „Obudź w sobie Wojownika”,
– zestaw gadżetów GACA SYSTEM.

>>Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów i zapisać się na spotkanie – kliknij TUTAJ.<<