W najbliższą sobotę, 14 października, GACA CENTRUM GDAŃSK obchodzi swoje pierwsze urodziny! Świętuj razem z nami i przyjdź na dzień otwarty ośrodka, podczas którego zaplanowaliśmy wiele atrakcji!

Najbliższa sobota zapowiada się w GACA CENTRUM GDAŃSK naprawdę wyjątkowo. W godzinach 8:00-19:00 wszystkie osoby, zainteresowane rozpoczęciem autorskiego programu odchudzającego Konrada Gacy, zapraszamy na dzień otwarty ośrodka!

O godz. 16:30 zapraszamy na spotkanie motywacyjne. To idealna propozycja dla osób, które potrzebują impulsu do zmian i chcą zacząć żyć zdrowo. Udział w spotkaniu to doskonała okazja, aby zyskać ogromną dawkę wiedzy, motywacji i energii do działania! Uczestnicy wykładu poznają osoby, które dzięki mądremu odchudzaniu pozbyły się nadprogramowych kilogramów i rozpoczęły życie pełne energii i witalności: Małgorzatę Żelechowską (-82 kg), Rafała Ziberowskiego (-46 kg) oraz Ewę Medyńską (-45 kg).

>>Wstęp jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona! Zapisy trwają!<<


Świętuj razem z nami!

Podczas dnia otwartego na naszych gości będą czekały liczne atrakcje. W godz.10:00-14.00 zapraszamy na „Gacowe Wietrzenie Szafy”- giełdę ubrań, podczas której będzie można odświeżyć i wymienić swoją garderobę, pozbyć się za dużych ubrań i „upolować” coś w mniejszym rozmiarze.

O 11:00, 12:30 i 14:30 zapraszamy na Stretching przy muzyce – ćwiczenia rozciągające, które poprowadzą nasi trenerzy w sali z matami.

Od godz. 12:00 zapraszamy na „pocztówkę z GACA CENTRUM”. Będzie to doskonała okazja, aby uwiecznić wyjątkowe chwile spędzone w gdańskim ośrodku.

Podczas dnia otwartego będzie można poznać lepiej GACA CENTRUM GDAŃSK i skorzystać z wielu atrakcji:
– bezpłatnego treningu pod okiem trenerów GACA CENTRUM,
– możliwości osobistego poznania inspiratorów GACA SYSTEM,
– wykonania pomiaru tkanki tłuszczowej,
– projekcji filmów motywacyjnych,
– degustacji nowych smaków Meal Drinków,
– prezentacji kosmetyków Norel,
– kącika zabaw dla dzieci,
– atrakcyjnych promocji!


Edukacja/ Motywacja – specjalny blok edukacyjny dla pacjentów!

Pacjentów GACA CENTRUM GDAŃSK zapraszamy w najbliższa sobotę, 14 października, na warsztaty motywacyjne. Spotkanie poświęcone suplementacji rozpocznie się o godz.15:00. Szczegóły w recepcji ośrodka.

Do zobaczenia na dniu otwartym!