Marzycie, aby poszaleć w sylwestrową noc? Mamy dla Was idealną propozycję! Zapraszamy do GACA Fit HOTEL, gdzie będzie można przywitać Nowy Rok w doborowym towarzystwie – innych Gacowiczów i bliskich Wam osób. Polecamy specjalną ofertę sylwestrową – z kuchnią fit, rewelacyjną muzyką i szeregiem atrakcji!


GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym, stworzony przez Konrada Gacę, to jedyne takie miejsce w Polsce! Sylwester tam spędzony z pewnością zostanie w pamięci na lata! >>Zarezerwuj miejsce z wyprzedzeniem!<<

GACA Fit HOTEL posiada salę bankietową

Gwarantujemy szampańską zabawę do białego rana, w pięknych wnętrzach, przy świetnej tanecznej muzyce! Oferujemy niezwykłe sylwestrowe menu – lekkie, bo w wersji fit, bardzo smaczne, obfite i różnorodne (serwowana kolacja, a następnie bufet i drink bar). Spędź szaloną, sylwestrową noc z najbliższymi i w gronie Gacowiczów, z którymi wszystko jest prostsze!

Dla osób, które chcą spędzić w GACA Fit HOTEL więcej niż sylwestrową noc, także mamy wspaniałą opcję dłuższego pobytu (3 noclegi w komfortowych warunkach i smaczne fit-wyżywienia, a dla osób odchudzających się w GACA SYSTEM – posiłki z indywidualnej diety).

Sylwester w GACA Fit HOTEL to także szansa na doskonały wypoczynek. Do dyspozycji gości będzie tego dnia świetnie wyposażona Stefa Wellness: jacuzzi, sauna sucha i wilgotna strefa wypoczynku, a także możliwość korzystania z odnowy biologicznej i kosmetyki – z 10 % rabatem dla pacjentów GACA SYSTEM.

Co więcej, mamy super ofertę dla pań, które przed zabawą sylwestrową będą mogły skorzystać z usług fryzjerskich i wykonania profesjonalnego makijażu sylwestrowego (usługa dodatkowo płatna niezawarta w pakiecie, ilość miejsc ograniczona, konieczna wcześniejsza rezerwacja).

>>Wszystkie szczegóły i opcje rezerwacji sylwestrowego pobytu w GACA Fit HOTEL znajdziesz tutaj.<<

Zapraszamy! Przywitajmy razem nowy, wspaniały rok!

GACA Fit HOTEL w zimie