Jeśli marzysz o zimowym odpoczynku w pięknym miejscu, a jednocześnie chcesz zadbać o siebie, redukując zbędne kilogramy, zmotywować się do działania i wspaniale się zregenerować – wczasy odchudzające w Gaca Fit HOTEL będą dla Ciebie idealną propozycją. Zapraszamy już 11 lutego!


GACA FIT HOTEL to wyjątkowe miejsce w Kazimierzu Dolnym, stworzone przez Konrada Gacę, eksperta w zakresie leczenia otyłości, specjalistę żywieniowego, twórcę przełomowej metody odchudzania.

To właśnie w tym niezwykłym hotelu – podczas zimowych ferii – może zacząć się Twoja przygoda z mądrym odchudzaniem! Nie tylko zredukujesz zbędne kilogramy, ale też wypoczniesz w pięknym miejscu, zwiedzisz urokliwy Kazimierz Dolny, a także osobiście poznasz Iwonę Pavlović, tancerkę i ambasadorkę GACA SYSTEM, która dla uczestników wczasów poprowadzi warsztaty „Taniec w rytmie fit”!

>>Poznaj szczegóły wczasów odchudzających w GACA Fit HOTEL<<


Do tej pory z naszej inspirującej oferty skorzystało już ponad 1000 osób. Rekordziści zredukowali w czasie 8 dni turnusu nawet 8 kg, 9 cm w talii, 9 cm w biodrach i 6 cm w udzie!

Co zyskasz dzięki wczasom odchudzającym?

  • mocną redukcję kilogramów i obwodów dzięki indywidualnie dobranej diecie i aktywności fizycznej,
  • wiedzę, jak odżywiać się i ćwiczyć, żeby nie popełniać podstawowych błędów,
  • poznasz tajniki programu Konrada Gacy,
  • zyskasz nowych znajomych i przyjaciół, bo wspólny cel łączy!

W programie pobytu są także:

  • warsztaty motywacyjne z psychologiem i terapeutą GACA SYSTEM,
  • warsztaty kulinarne i kosmetyczne,
  • bardzo przydatne warsztaty automasażu ciała,
  • „Taniec w rytmie fit”, który poprowadzi pełna energii Iwona Pavlović – tancerka i ambasadorka GACA SYSTEM!

To nie wszystko! Pobyt w GACA Fit HOTEL to także relaks w komfortowych warunkach, w pięknym otoczeniu Kazimierza Dolnego! Do dyspozycji gości oddajemy bez dodatkowych opłat strefę Wellness: jacuzzi, dwie sauny oraz strefę wypoczynku. Zachęcamy również do skorzystania z bogatej oferty gabinetów odnowy biologicznej i masaży ze specjalnym 10-procentowym rabatem!

 

Co nas wyróżnia pośród innych wczasów odchudzających?
Oprócz widocznych efektów, które uzyskasz, oraz zdobycia edukacji, która będzie ważnym elementem na przyszłość, nie zostawimy Cię samego z uzyskanymi wynikami! Jako jedyni w Polsce zaproponujemy Ci możliwość kontynuowania odchudzania w swoim miejscu zamieszkania.

Jeśli tylko zechcesz, to będziesz mógł kontynuować odchudzanie! Będziesz mógł to zrobić albo w naszych stacjonarnych ośrodkach lub dzięki naszej innowacyjnej platformie odchudzającej online poprzez system wideokonsultacji. Ten wybór należy do Ciebie i dokonasz go dopiero na samym końcu turnusu, oceniając korzyści, jakie uzyskałeś.


Zapisy na zimowe wczasy odchudzające trwają! Najbliższe wczasy odchudzające rozpoczynają się już 11 lutego.

Rezerwacji możesz dokonać na stronie:
rezerwacje.gacafithotel.pl/turnusy

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na >>www.gacafithotel.pl<< lub zadzwoń do GACA Fit HOTEL: 22 349 22 88 wew. 2.

GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą