Rodzinna atmosfera, pyszna i zdrowa wielkanocna kuchnia fit Konrada Gacy, odpoczynek i relaks w komfortowych warunkach w bajkowej okolicy Kazimierza Dolnego – zapraszamy do GACA Fit HOTEL na niepowtarzalne Święta Wielkanocne!


4-dniowy pobyt świąteczny w GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym, w ciepłej rodzinnej atmosferze i przepięknym otoczeniu to wyjątkowa propozycja na tegoroczną Wielkanoc.

Od 30 marca do 2 kwietnia będziemy czekać na Państwa z niepowtarzalnym, świątecznym menu i atrakcjami, przygotowanymi zarówno dla osób dorosłych, jak i dla dzieci.

Wielkanoc w GACA Fit HOTEL to przede wszystkim gwarancja prawdziwego i zdrowego wypoczynku. Proponujemy Państwu potrawy kuchni fit Konrada Gacy w świątecznym wydaniu – menu, które jest nie tylko smaczne i lekkie, ale także inspirujące.

Każdego dnia zaserwujemy Państwu świąteczne wyżywienie w stylu fit (śniadania i obiadokolacje), w tym uroczyste śniadanie i obiad wielkanocny.

Dla dzieci przygotowaliśmy specjalne menu, a także kącik zabaw i gier.

W programie pobytu jest również spacer z przewodnikiem po Kazimierzu Dolnym, przejażdżka bryczkami oraz ciekawe animacje.

Na naszych gości czeka oczywiście także strefa Wellness: jacuzzi, sauna sucha i wilgotna strefa relaksu.

Nasi goście będą również mieli możliwość skorzystania podczas pobytu z sali ćwiczeń, wyposażonej w profesjonalne rowery poziome, bieżnie oraz elipsy.

Sam hotel – niezwykle komfortowy, oferujący przestronne pokoje – położony jest w spokojnej okolicy, w magicznym Kazimierzu Dolnym. Urokliwe usytuowanie hotelu wprost skłania do spokojnych spacerów i prawdziwego relaksu w niemal bajkowym otoczeniu.


Pełna oferta świątecznego pobytu oraz formularz rezerwacji dostępny jest na stronie: >>http://rezerwacje.gacafithotel.pl/wielkanoc<<

Serdecznie zapraszamy do GACA Fit HOTEL!