Poznaj kandydatki i kandydatów do tytułu Miss i Mistera Gacowiczów 2017. Kto otrzyma ten zaszczytny tytuł? O tym zadecydować może każdy w głosowaniu SMS-owym! Zapraszamy do udziału w zabawie i oddania głosu na swoich faworytów!

W naszej zabawie bierze udział 12 wyjątkowych pań i 6 wspaniałych panów, którzy dzięki mądremu odchudzaniu przeszli niezwykłą metamorfozę i dziś cieszą się piękną sylwetką i świetną formą.

Redukcja kilogramów spowodowała w ich życiu wiele zmian na lepsze i sprawiła, że spełnienie marzeń jest w zasięgu ich możliwości. Teraz dzielą się swoimi osiągnięciami, kandydując do tytułu Miss i Mistera Gacowiczów 2017.

Kto wygra wybory? O tym zadecydować może każdy poprzez głosowanie SMS-owe! Zachęcamy do oddania głosu na swoich faworytów.

Głosować można do 30 czerwca poprzez oddanie głosu na wybraną kandydatkę i kandydata – wszystkie szczegóły dotyczące zasad głosowania można znaleźć na >>stronie wyborów<<. Zapraszamy też do śledzenia aktualizowanych na bieżąco wyników głosowania!

Ogłoszenie wyników wyborów oraz wręczenie nagród odbędzie się 1 lipca podczas III Międzynarodowego Zlotu Gacowiczów w GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym.

>>WYBORY MISS I MISTERA GACOWICZÓW 2017 – KANDYDACI, NUMERY SMS-ÓW, REGULAMIN<<