Takiego spotkania jeszcze nie było! Wyjątkowy wieczór ONLINE z Konradem Gacą, który był transmitowany na żywo w miniony piątek, oglądały tysiące widzów! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a tych, którzy przegapili to wydarzenie, zapraszamy do obejrzenia zapisu z tego niezwykłego spotkania!


Wiedza, inspiracja, emocje i ogromna dawka motywacji – tak można opisać wyjątkowy wieczór ONLINE z Konradem Gacą, który można było obejrzeć w miniony piątek. To audycja, która była transmitowana na żywo w Internecie. Taka forma spotkania z ekspertem spodobała się tysiącom widzom, którzy śledzili wykład Konrada Gacy.

Ekspert dzielił się swoją wiedzą, wskazując zasady mądrego procesu redukcji, oraz fakty i mity dotyczące treningu, a także wyjaśniając czym tak naprawdę jest efekt jo-jo i co zrobić, by go uniknąć. Motywował także widzów do podjęcia starań o swoje zdrowie i szczupłą sylwetkę.

Gośćmi eksperta były tego dnia wyjątkowe osoby, które w intymnych rozmowach podzieliły się swoją historią mądrego odchudzania:

  • Włodzimierz Krystek opowiedział o tym, jak dzięki systematycznemu i odpowiednio dobranemu procesowi redukcji wagi odchudził się o przeszło 122 kg!
  • Z kolei Beata Gliwka, która zredukowała dzięki metodzie Konrada Gacy 46 kg, opowiedziała o tym, jak żyjąc zdrowo i aktywnie utrzymuje wypracowaną sylwetkę już 9 lat.
  • Wspaniałą energię i humor wniosły do programu trzy piękne, eleganckie kobiety: Joanna Smolińska (-65 kg), Beata Hoć (-66 kg) oraz Barbara Tukendorf (-19,1 kg), które z pewnością zaraziły swoim optymizmem wielu widzów, opowiadając z entuzjazmem, jak wygląda ich życie po wyprowadzeniu z diety.

Z widzami spotkali się także członkowie konsylium medycznego GACA SYSTEM – specjaliści z zakresu medycyny, psychologii i fizjoterapii, którzy rozmawiali tego wieczoru o wartości procesu treningowego w różnych sferach życia człowieka.

W programie nie zabrakło także rozwiązania konkursu związanego z zapisami na wieczór online. Uczestnicy spotkania przysłali ponad 700 zgłoszeń, dzieląc się z Konradem Gacą swoimi propozycjami tematów. Dziękujemy za wszystkie inspirujące pomysły!


WYZWANIE: KAŻDY MA W SOBIE WOJOWNIKA

Podczas audycji Konrad Gaca zaprosił wszystkich widzów do podjęcia ważnego wyzwania związanego z przełamywaniem własnych słabości i pokonaniem resentymentów. Wszystko po to, by nabrać pewności siebie i energii na przyszłość w osiąganiu kolejnych celów.

Wszystkich, którzy podejmą się wykonania tego zadania, zachęcamy do uchwycenia tego ważnego momentu na zdjęciu lub filmie, a następnie przesłania ich (w przypadku filmu – najlepiej linku do nagrania) na specjalną skrzynkę e-mailową: wyzwanie@gacasystem.pl.


ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZAPISU WYKŁADU

Osoby, które nie mogły w piątek obejrzeć audycji Konrada Gacy na żywo, zapraszamy do obejrzenia zapisu spotkania online pod adresem: http://www.gacasystem.pl/wyklad-online/ lub na publicznym profilu Konrada Gacy na portalu Facebook.

To także wspaniała opcja dla osób, które chcą przypomnieć sobie najciekawsze fragmenty spotkania i wyniki konkursu, a także jeszcze raz poznać szczegóły związane z podjęciem wyzwania. Zapraszamy do oglądania w dowolnej chwili!

Relacja z wykładu online Konrada Gacy


Zobacz więcej zdjęć z wykładu online Konrada Gacy!