Konrad Gaca w studiu podczas spotkania online

Kochani, podczas ostatniego spotkania online otrzymałem od Was ogrom pytań! Będę chciał odpowiedzieć na te, które były najczęściej zadawane.

Obszary tematyczne:
kryzys, jędrna skóra, pociąg do słodkiego, jak się motywować!

Nowość!
Podczas spotkania otworzę dla Was czat. Postaram się na bieżąco odpowiadać na pytania, które pojawią się na czacie! Takiego warsztatu jeszcze nie było! To Wy podczas spotkania, będziecie decydować o tematyce spotkania!

Dodatkowo konkurs!
Zadam pytanie i kto pierwszy prawidłowo odpowie wygra Fit Weekend w Gaca Fit Hotel
Będzie też inna super niespodzianka!

Zapoznam Was z naszym portalem i metodą odchudzania online! Zapraszam serdecznie


  • specjalista żywieniowy,
  • trener klasy master,
  • twórca GACA SYSTEM,
W trakcie spotkania online

POZNASZ WYJĄTKOWE OSOBY,

które schudły i już osiągnęły sukces!
Wira Martyniuk
Wira MARTYNIUK Niezwykła przemiana kobiety, która jest motywacją dla wielu osób i przykładem solidności, precyzji oraz konsekwencji. Wira na dzień dzisiejszy zredukowała 65 kg. We wtorek na spotkaniu poznacie bliżej jej historię.
Hanna Paneńko metamorfoza z GACA SYSTEM
Hanna PANEŃKO Jak Hania schudła 88 kg? Co było jej motywacją, kiedy ważyła 148 kg, a co dziś ją motywuje? Jak zmieniło się jej życie? O tym m.in. opowie w transmisji na żywo podczas wtorkowego spotkania online.
Marzena Borecka metamorfoza z GACA SYSTEM
Marzena BORECKA Marzena to kobieta o niesamowitym temperamencie. Czy zawsze tak było? Jak pokonała swoje słabości? Jak dziś wygląda jej codzienne życie? Wszystkiego dowiecie się na spotkaniu online we wtorek w relacji na żywo.