Poprawienie kondycji skóry, ale i samopoczucia – to główne korzyści z zastosowania zabiegów kosmetycznych. Które z nich szczególnie polecamy na nadchodzącą wiosnę? Zapraszamy do przeczytania tekstu na ten temat!


MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Jeśli chcesz świetnie wyglądać i poczuć się kwitnąco na wiosnę, koniecznie skorzystaj z mezoterapii bezigłowej w naszym gabinecie.

Jest to zabieg, który można nazwać alternatywą wobec mezoterapii igłowej. Formuła zabiegu z użyciem igieł, choć jest bardzo skuteczna, może jednak odstraszać – szczególnie wrażliwe osoby. Tymczasem mezoterapia bezigłowa również daje dobre efekty, a przy tym nie ma potrzeby używania igieł. Substancje aktywne wprowadzane są za pomocą impulsów z wykorzystaniem prądów i ultradźwięków, dzięki czemu ważne składniki są łatwiej przyswajane.

Zabieg ten jest jedną z najbardziej skutecznych metod w likwidacji zmarszczek, bruzd i przebarwień, jednocześnie zmniejsza oznaki starzenia. Należy pamiętać o profilaktyce i odpowiedniej pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu również w domu.

EXIMIA

Na ciało polecamy zabieg przy użyciu EXIMI – czyli specjalnego urządzenia, które pomaga w walce o zgrabne i jędrne ciało. Eximia nazywana jest nawet prawdziwym „mercedesem” wśród urządzeń do modelowania ciała!

Zabieg ten – z wykorzystaniem podciśnienia – wykonuje się na uda, pośladki, brzuch i ramiona. Efekty widoczne są już po kilku pierwszych zabiegach!

Kosmetyczka chętnie udzieli szczegółowych informacji i pomoże dobrać odpowiednią pielęgnację. Zapraszamy więc do gabinetu w GACA CENTRUM URSYNÓW!


Autorką tekstu jest Barbara Gołębiowska z GACA CENTRUM URSYNÓW