Gaca Centrum w Zamościu powstało 9 stycznia 2009 roku jako drugi ośrodek Gaca System. Z nowatorskiego programu mądrego odchudzania autorstwa Konrada Gacy skorzystało w Zamościu dotychczas ok. 5 tys. osób!

Przez okres 10 lat osoby odchudzające się w zamojskim ośrodku brały czynny udział w różnych akcjach o wymiarze ogólnospołecznym inicjowanych przez Konrada Gacę np.: podsumowującej wyniki odchudzania kampanii „Chudniesz-Wygrywasz Zdrowie”, jak również w wydarzeniach z życia GACA SYSTEM m.in. w Gali 10-lecia Gaca System oraz w konkursie siłowania na rękę „The Strongest Women of GACA SYSTEM”.

Gaca Centrum Zamość angażowało się również w liczne inicjatywy Konrada Gacy, realizowane we współpracy z mediami, mające na celu szerzenie w świadomości społecznej problemu nadwagi i otyłości, takie jak programy telewizyjne: „Fat Killers. Zabójcy tłuszczu” w Polsacie oraz cykl „Odchudzanie na śniadanie” emitowany w porannym programie „Pytanie na śniadanie” w TVP 2.

Gaca Centrum Zamość przez lata prezentowało stoisko z unikatowym programem Konrada Gacy na targach zdrowia i urody w Galerii Twierdza – Zamość. Zamojski team i Gacowicze uczestniczyli wraz Konradem Gacą we florystycznym pokazie „Kwiaty nie tuczą”.

W stacjonarnym ośrodku odbywał się szereg wewnętrznych, okolicznościowych imprez z udziałem liderów i gości specjalnych, takich jak np. Iwony Pavlović. Także zorganizowano wiele spotkań integracyjnych w Dworku Anna pod Lublinem, w Koszarach Carskich i w Wiatraku w Zamościu.

10 lecie GACA CENTRUM ZAMOŚĆ

Pacjenci Gaca Centrum Zamość brali także udział w trzech Międzynarodowych Zlotach Gacowiczów w klimatycznym Kazimierzu Dolnym i organizowanych na nich wyborach Miss i Mistera Gacowiczów. Reprezentanci zamojskiego ośrodka z każdej z tych imprez wracali z głównymi nagrodami.

Pacjenci Gaca Centrum Zamość angażowali się również w akcje o charakterze dobroczynnym m.in. na rzecz budowy ośrodka dla dzieci niepełnosprawnych w Alojzowie, brali udział w gali „Szlachetna paczka” organizowanej przez MDK w Zamościu, czy też w akcji „Na Maxa dla Maxa” mającej na celu zbiórkę pieniędzy na leczenie małego podopiecznego Fundacji Konrada Gacy „dlaczego?”.

Spektakularne wyniki zredukowanych kilogramów przez zamojskich pacjentów Gaca System prezentowane były w prasie lokalnej, krajowej i zagranicznej. Wieloletnia praca i oddanie Konrada Gacy dla zamojskich Gacowiczów były wielokrotnie wyróżniane i doceniane przez władze miasta oraz objęte honorowym patronatem Prezydentów Miasta Zamościa.

Z okazji 10-lecia ośrodka zamojskim pacjentom uczestniczącym w programie mądrego odchudzania Konrada Gacy, oraz wszystkim pracownikom biorącym udział w rozwoju naszej firmy, serdeczne podziękowania składa Manager Gaca Centrum w Zamościu.