GACA SYSTEM to kompleksowy program redukcji wagi. Odpowiednie miejsce zajmuje w nim nie tylko dieta i treningi, ale także regeneracja oraz prozdrowotna suplementacja, wspierająca organizm w wielu ważnych obszarach.

Zasada nr 7: Regeneracja – czyli prozdrowotna suplementacja

Suplementy w GACA SYSTEM to naturalne preparaty najwyższej jakości. Zostały skomponowane tak, by wspierać proces redukcji wagi. Zawierają wysoko przyswajalne mikro i makroelementy, które m.in. wzmacniają organizm, neutralizują wolne rodniki oraz wpływają korzystnie na stan skóry. – Korzystanie z takiej prozdrowotnej suplementacji jest niezbędne dla osiągania dobrej kondycji zdrowotnej, silnego metabolizmu i jędrnego ciała – podkreśla Konrad Gaca, twórca GACA SYSTEM.

Suplementy wspierają także odporność organizmu. To niezwykle ważne, bo infekcje okresowo wyłączają z realizacji procesu i tym samym wydłużają czas niezbędny do osiągnięcia zakładanych efektów.

Witaminy i koktajle regeneracyjne

Jednym z podstawowych suplementów w GACA SYSTEM jest Witamin King. – To preparat, który stworzyłem wspólnie z belgijskimi naukowcami z firmy SWL specjalnie dla osób realizujących moją terapię. Zawiera odpowiednią kompozycję wysoko przyswajalnych witamin i minerałów – wyjaśnia Konrad Gaca.

Nie mniej istotną rolę pełnią koktajle regeneracyjne: Meal Drink i Molka. Produkty te wzmacniają organizm i są kluczem o uzyskiwania optymalnych efektów procesu redukcji wagi: zarówno zdrowotnych, jak i wizualnych.  – Są to suplementy naturalne o doskonałej przyswajalności – mówi Konrad Gaca. – Warto wiedzieć, że Meal Drink, zawiera izolat białka serwatkowego, którego przyswajalność jest nawet wyższa niż przyswajalność białka z jaja kurzego, uchodzącego za najlepszy produkt pod tym względem.

Dodatkowe wsparcie procesu

W GACA SYSTEM obecne są także inne suplementy, wspierające dodatkowo proces redukcji wagi. Wśród nich jest m.in. Slim Formula – oparty na naturalnych składnikach, bezpieczny i sprawdzony „spalacz” tłuszczu, który stymuluję termogenezę i metabolizm organizmu. Dostępne są także produkty, które np. chronią włókna mięśniowe, regenerują stawy, czy ułatwiają eliminację nadmiaru wody z organizmu.

Pomocą w doborze suplementów służą oczywiście terapeuci GACA SYSTEM. W czasie konsultacji doradzają, po które warto sięgać na danym etapie procesu, by redukcja wagi przebiegała w sposób optymalny.