Szukasz ciekawej lektury? Zachęcamy do wizyty na portalu Claudia.pl, który tym razem przypomina porady Konrada Gacy na temat ważnego zagadnienia – kryzysów w procesie redukcji wagi. Ekspert wyjaśnia w artykule, w jaki sposób gorsze chwile można przekuć w dodatkową motywację.

Na Claudia.pl znajdziecie także kilka przepisów na smakowite desery kuchni fit Konrada Gacy. Oczywiście bez dodatku cukru, a za to z mnóstwem zdrowych i pysznych składników.

Zapraszamy ponadto do dalszego śledzenia losów akcji na rzecz Maxa Świerkowskiego, wyjątkowego chłopca, będącego podopiecznym Fundacji Konrada Gacy „dlaczego?” oraz do uczestnictwa w niej. Przypominamy, że teraz zbiórkę pieniędzy na leczenie Maxa można wspierać nawet podczas internetowych zakupów, nie wydając dodatkowo ani złotówki!


Prasa:
Kryzys w odchudzaniu to nie porażka

Gorsze momenty mogą przytrafić się nawet najbardziej wytrwałym osobom. Jak je przezwyciężyć? Rady Konrada Gacy na ten temat przypomina portal Claudia.pl.

Takich sytuacji nie należy traktować jak porażki. Konrad Gaca radzi m.in., by w takich chwilach spojrzeć na to, co już udało się osiągnąć, a kryzys przekuć w motywację do dalszego działania. „Pomyślmy, gdzie zaczęliśmy, a gdzie jesteśmy teraz i, że wszystko, co robimy, jest częścią podróży, która doprowadzi nas do wymarzonego celu” – zachęca ekspert.

Cały artykuł Konrada Gacy na ten temat można przeczytać online na Claudia.pl. Gorąco polecamy!

>> Kliknij i przeczytaj artykuł <<


Prasa:
Desery też mogą być fit!

Zdrowe, zbilansowane odżywianie nie oznacza rezygnacji ze smakowitych dań. Wręcz przeciwnie. Wśród dań kuchni fit Konrada Gacy nie brakuje nawet deserów, które nie tylko doskonale smakują, ale także dostarczają organizmowi ważnych składników odżywczych. Przepisy na nie przedstawia portal Claudia.pl.

W deserach fit nie znajdziecie białego cukru. Smak nadają im inne, zdrowe składniki. Takie desery oraz inne dania kuchni fit Konrada Gacy są doskonałym przykładem na to, jak w praktyce wygląda zdrowe odżywianie po zakończeniu wszystkich etapów procesu Mądrego Odchudzania. Są także propozycją dla osób, które chcą po prostu zadbać o zdrową dietę.

>> Kliknij i zobacz przepisy <<


#NaMaxaDlaMaxa:
FaniMani.pl wspiera Maxa Świerkowskiego!

Już we wrześniu Max Świerkowski, podopieczny Fundacji Konrada Gacy „dlaczego?”, musi wyjechać do Stanów Zjednoczonych na kosztowną operację i leczenie. Przypominamy, że w zbiórkę pieniędzy na ten cel włączyła się niedawno fundacja FaniMani.pl, dzięki której akcję można teraz wspierać także przy okazji zakupów online!

Max cierpi na niezwykle rzadką wadę genetyczną – Zespół Crouzona lub Zespół Pfeiffera Typ 3. Jego zdrowie i życie może uratować jedynie leczenie za granicą. W sumie potrzeba na to 1,5 mln zł. Dzięki FaniMani.pl pieniądze na ten cel można przekazywać, robiąc zakupy w sklepach internetowych należących do partnerów tej fundacji, nie wydając przy tym dodatkowych pieniędzy. Jak to zrobić? Po prostu wejdź na stronę https://fanimani.pl/namaxadlamaxa/ i kliknij WSPIERAJ NAS przy okazji zakupów. Następnie wystarczy wybrać sklep i zrobić zakupy. Gotowe!

Chcesz pomóc w ten sposób?
>> Kliknij i wspieraj Maxa z FaniMani.pl! <<

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Maxie, o tym, jak jeszcze można mu pomóc oraz przekonać się, ile pieniędzy na jego leczenie udało się do tej pory zebrać, wejdź także na stronę Fundacji Konrada Gacy „dlaczego?”:

>> Kliknij i przejdź do strony Fundacji <<