W minioną sobotę świętowaliśmy 6 rocznicę otwarcia GACA CENTRUM LUBLIN w Galerii Gala przy ul. Fabrycznej 2 w Lublinie. Urodziny ośrodka – połączone z dniem otwartym i wzbogacone licznymi atrakcjami – przyciągnęły wiele osób. Wśród gości, którzy odwiedziły tego dnia lubelskie centrum odchudzania, można było spotkać nawet Gacowiczów z Warszawy! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego pozytywnego wydarzenia.

Sobota upłynęła w GACA CENTRUM LUBLIN pod znakiem urodzinowych atrakcji. Już od samego rana osoby, które odwiedziły lubelski ośrodek Konrada Gacy, mogły wziąć udział w bezpłatnych treningach pod okiem trenerów. Rozgrzewka, trening mięśni brzucha, ud, pośladków czy ćwiczenia rozciągające – każdy mógł znaleźć dla siebie coś interesującego spośród szerokiej oferty zajęć grupowych prowadzonych przez trenerów.

Tego dnia w punkcie trenerskim można było wykonać bezpłatne pomiary tkanki tłuszczowej i BMI oraz pomiar obwodów ciała. Osoby, które odwiedziły ośrodek, miały również możliwość wzięcia udziału w przydatnych warsztatach automasażu ciała, a także w animacjach z konkursem, w których do wygrania był Koenzym Q10.

Recepcjonistki serwowały gościom koktajle regeneracyjne „z parasolką”. Z racji zbliżających się świąt mogli oni otrzymać również przepisy na smaczne wielkanocne potrawy inspirowane Kuchnią Fit Konrada Gacy.

Tego wyjątkowego dnia nie zabrakło również pysznego tortu w stylu fit ze świeczką w kształcie cyfry 6, a także najlepszych życzeń.

Zespół GACA CENTRUM LUBLIN bardzo dziękuje za wszystkie otrzymane życzenia i wszystkim pacjentom z okazji sześciolecia życzy dalszych sukcesów oraz jak najwięcej radości, jaką daje aktywność fizyczna i zdrowy styl życia!