Już w poniedziałek trafi do kiosków wraz z „Kurierem Lubelskim” kolejny, piętnasty zeszyt „Leksykonu Zdrowia Konrada Gacy”. Tematem przewodnim tego zeszytu jest aktywność fizyczna i jej wpływ na zdrowie.

Leksykon poświęcony aktywności stanowi ostatnią część serii. Przez ponad trzy miesiące poniedziałkowe wydania „Kuriera Lubelskiego” upływały pod znakiem zdrowia, wiedzy i motywacji. Wśród tematów przewodnich „Leksykonu” znalazły się m.in.: regeneracja, witaminy, kryzys, dążenie do celu czy odporność. Tym razem pora przyjrzeć się bliżej aktywności fizycznej.

Z piętnastego zeszytu możecie dowiedzieć się m.in., w jaki sposób ruch wpływa na odchudzanie, jak efektywnie ćwiczyć w domu oraz jakie znaczenie ma rozgrzewka przed wysiłkiem. Ponadto, Konrad Gaca zadbał o to, by pokazać czytelnikom nietypowe formy ruchu oraz zabiegi i ćwiczenia modelujące sylwetkę. W numerze poświęconym aktywności nie zabraknie porad dotyczących „zakwasów” oraz pomysłów na wprowadzenie ruchu u dzieci.

Konrad Gaca, jak zwykle, odpowiada też na listy od czytelników i prezentuje zdrowe potrawy dla amatorów aktywności fizycznej. A na miłośników motywacji czeka w tym numerze wspaniała historia pacjentki Konrada Gacy, która 7 lat temu zredukowała 47 kg.

Jesteście ciekawi, jak wygląda dziś? Koniecznie sprawdźcie, kupując poniedziałkowy „Kurier Lubelski” wraz z „Leksykonem Zdrowia Konrada Gacy”!