Agnieszka Nagórska ma 36 lat i mieszka w Olsztynie. Proces realizowała za pośrednictwem platformy online. Dzięki GACA SYSTEM schudła 46,7 kg. Jej obwód talii zmniejszył się o 39 cm, bioder o 44 cm, a ud o 29 cm. Pani Agnieszka otrzymała tytuł Miss Gacowiczek 2017.

Pociążowe kilogramy, siedzący tryb życia, schorzenia, wymówki – tak zaczęły się problemy pani Agnieszki z otyłością. Musiała dojrzeć do decyzji o rozpoczęciu procesu, by odnieść wspaniały sukces! Czas poświęcony redukcji wagi traktuje jako inwestycję w siebie. Podczas diety miała dużo energii, jej samopoczucie było coraz lepsze, kilogramy spadały, a wiara we własne możliwości była silniejsza. Uważa, że program dał jej narzędzia do radzenia sobie w życiu, gdyż mądre jedzenie jest podstawą każdej aktywności.

Wręczenie nagród w wyborach Miss Gacowiczek 2017

Jakie są Pani wrażenia po przyznaniu tytułu Miss Gacowiczek 2017? Co dla Pani znaczy ten tytuł?

W momencie przyznawania tytułu byłam bardzo zaskoczona, wzruszona i zestresowana! To były wielkie emocje! Już sama nominacja była dla mnie bardzo przyjemną i dużą niespodzianką oraz nagrodą. A zwycięstwo było dowodem na to, że nie jestem sama na mojej nowej drodze i w mojej przemianie. Wszyscy mnie wspierali i byli ze mną: moja rodzina, znajomi i liczne grono klientek z pracy. Nie spodziewałam się tej wygranej! Uważam, że wszyscy kandydaci zasłużyli na podium. Metamorfoza każdego z nich jest niesamowita, a przy bliższym poznaniu okazali się fantastycznymi ludźmi.

Prosimy o kilka słów o Konradzie Gacy.

Bardzo się cieszę, że poznałam go osobiście podczas Zlotu Gacowiczów, bo to człowiek, który dał mi nowe życie. Dzięki jego metodzie udało mi się bowiem odzyskać kontrolę nad swoim chaotycznym niegdyś życiem, za co bardzo mu dziękuję. To człowiek z pasją, dzięki której „zaraża” innych swoim entuzjazmem. Stworzył skuteczny, a zarazem prosty system, który przemawia do tak wielu osób! Ta motywacja, którą przekazuje w czasie spotkań, w swoich książkach, wywiadach, sprawia, że człowiek nie jest zostawiony sam sobie. Robi to, co kocha i dzięki temu motywuje wielu do zdrowego stylu życia. Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła wypić kawę z panem Konradem i chwilkę dłużej z nim porozmawiać 🙂

Agnieszka Nagórska

Jak zmieniło Pani życie mądre odchudzanie?

Kluczowe jest dla mnie to, że odzyskałam kontrolę nad swoim życiem. Zamiast jedynie planować, zaczęłam działać i wprowadzać w życie różne swoje pomysły. Program GACA SYSTEM dał mi narzędzia, by radzić sobie w każdej sytuacji – nie chodzi bowiem jedynie o dietę czy ćwiczenia, ale o styl życia. Przekonałam się, że mogę wszystko: wystarczy chcieć, a można sięgnąć po swoje marzenia i je realizować.

Agnieszka Nagórska i Iwona Pavlović

Dlaczego zdecydowała się Pani na redukcję wagi? I jak ocenia Pani realizację tego zadania z programem GACA SYSTEM?

W pewnym momencie mojego życia przestraszyłam się trzycyfrowej liczby na wadze, nie chciałam jej zobaczyć. Ale nie chodziło mi tylko o same kilogramy – przede wszystkim chciałam odzyskać zdrowie, świetne samopoczucie, wreszcie zrobić coś dla siebie. Miałam w głowie wiele planów, ale nie mogłam wprowadzić ich w życie. Mimo że na początku nie wierzyłam w redukcję wagi, postanowiłam zaryzykować. Holistyczne podejście w GACA SYSTEM bardzo do mnie trafiło. Rozsądne działanie i kompleksowe podejście do kwestii diety, ćwiczeń, wsparcia motywacyjnego, masaże oraz nauka nowego życia dały efekt! Każdemu życzę, żeby pokonał swój strach przed zmianą i zawalczył o siebie. Okazuje się, że stracić możemy tylko kilogramy, a zyskać całą masę cudownych i nieprzewidywalnych korzyści, chociażby tytuł Miss Gacowiczek!

>>Poznajcie całą historię metamorfozy pani Agnieszki Nagórskiej.<<