Marzysz o gładkiej, jędrnej, napiętej i nawilżonej skórze? Twoim problemem jest cellulit oraz nadmiar tkanki tłuszczowej? Jeżeli tak, to zapraszamy do gabinetu kosmetycznego GACA CENTRUM ZAMOŚĆ na zabiegi z wykorzystaniem ampułek antycellulitowych Laboratorium Kosmetycznego Norel.

Ampułki antycellulitowe przeznaczone są do miejscowej pielęgnacji skóry podczas regularnych masaży dla osób z objawami cellulitu oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej na udach, pośladkach, ramionach, i brzuchu. Ampułki przyczyniają się do sukcesywnej eliminacji podskórnej tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu oraz zapobiegają ponownemu odkładaniu się tłuszczu. Dodatkowo wpływają na wygładzenie skóry, poprawiają jej napięcie, nawilżenie  i elastyczność.

Zawarty w nich skoncentrowany wyciąg z nasion kakaowca (15%) przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, wspomaga usuwanie toksyn, nadmiaru wody, chroni przed wolnymi rodnikami oraz spowalnia procesy starzenia. W ich recepturze znajduje się także kofeina, która poprawia mikrokrążenie, przyspiesza rozkład tłuszczu oraz ogranicza procesy tworzenia tłuszczu w tkance podskórnej.

Szczegóły w recepcji oraz w gabinecie kosmetycznym GACA CENTRUM ZAMOŚĆ. Zapraszamy!