Jeszcze niedawno waga pani Anny była na granicy nadwagi i otyłości, a od lekarzy dostała ostrzeżenie, że ma już stan przedcukrzycowy… Dzięki mądremu odchudzaniu to już przeszłość! Poznajcie inspirującą historię metamorfozy pani Anny!

Anna Stobinska ma 47 lat. Mieszka w Poznaniu. Jest żoną oraz mamą 5,5-letniej Oliwki i 11-letniego Amadeusza, których wychowanie obecnie jest dla niej priorytetem. Do Gaca Centrum trafiła po 3 nieudanych próbach odchudzania z wagą 85 kg. Schudła 26 kg w ciągu 8 miesięcy, dzięki czemu obecnie cieszy się fantastyczną figurą i świetnym samopoczuciem!

Z perspektywy życia po wyprowadzeniu z diety – twierdzi, że odchudzanie z GACA SYSTEM to sukces gwarantowany i pociągający za sobą kolejne sukcesy na wszystkich płaszczyznach życia.

Odchudzanie to jedna z najlepszych inwestycji w moim w życiu, a sukces w redukcji wagi jest dla mnie jednocześnie zmianą mentalną… Na końcówce odchudzania znajomi mówili mi, żeby „już przestać”, że jestem już za chuda… A ja odpowiadałam, że wiem, jaka jest dla mnie optymalna waga. Wytrzymałam do końca, nie mam już „ciążowego” brzucha i teraz już pracuję tylko nad formą, nad jej utrzymaniem – podkreśla pani Anna!

>>Zapraszamy do poznania całej ciekawej historii pani Anny oraz zobaczenia galerii zdjęć z jej inspirującej przemiany!<<

Anna Stobinska, minus 26 kg!