Pani Anna Wesołowska w GACA SYSTEM schudła 33 kilogramy, a kompleksy zamieniła w pewność siebie. Spełniła również swoje marzenie i… kupiła sobie jeansy. Co jeszcze zmieniło się w jej życiu dzięki odchudzaniu?

Pani Anna od dziecka zmagała się z nadwagą, co miało wpływ na całe jej późniejsze życie. Nadliczbowe kilogramy były dla niej przyczyną kompleksów i odbierały radość z prostych życiowych czynności, jak choćby zakupy nowych ubrań. – Ja marzyłam o zgrabnej figurze, dopasowanych jeansach i wyjściu z workowatych ubrań dla starszej pani. Chciałam aktywnie spędzać czas i nie wstydzić się swojego wyglądu w obecności nowo poznawanych lud – wspomina pani Anna.

Odchudzałam się wielokrotnie. I mądrze i niemądrze. Próbowałam różnych diet z Internetu, bywałam u dietetyków… Z reguły z marnym skutkiem – mówi pani Anna. Do zrzucenia kilogramów w GACA SYSTEM zainspirował ją kolega z pracy, który schudł dzięki autorskiemu programowi Konrada Gacy i utrzymuje swoją wagę. Już podczas pierwszej wizyty w ośrodku pani Anna podjęła decyzję o odchudzaniu i postanowiła, że najbliższy rok poświęci sobie i, że będzie to jej rok. I tak się stało!

W GACA SYSTEM pani Anna schudła 33 kg. Jak redukcja kilogramów wpłynęła na jej życie? Przede wszystkim proces odchudzania bardzo dużo zmienił w jej głowie i w sposobie myślenia. – Zyskałam pewność siebie, co przełożyło się na inne dziedziny życia… W tej chwili robię rzeczy i podejmuję decyzje, których wcześniej nie odważyłabym się podjąć. To jest niesamowite uczucie, gdy człowiek czuje, że chce i może coś zrobić… Ma odwagę coś zmienić… – mówi pani Anna.

– Teraz próbuję spełniać swoje marzenia, a zaczęłam od takiego może małego, ale dla mnie bardzo dużego – kupiłam sobie pierwsze jeansy i kolejne, kolejne… Dbam o formę i zdrowy styl życia, którego nauczyłam się podczas odchudzania… – mówi nasza bohaterka.

– Spełniajcie marzenia, bo życie mamy tylko jedno – apeluje pani Anna.

>>Poznajcie całą historię pani Anny oraz zobaczcie zdjęcia z jej inspirującej przemiany<<