– „Nie pozwolę sobie tego odebrać – już nigdy!” – tak o zmianach, które zaszły w jej życiu po zredukowaniu 51 kilogramów, mówi pani Beata Giedrojć. Kiedyś zatroskana i smutna. Dziś pewna siebie, uśmiechnięta i szczęśliwa kobieta. Pani Beata wiele w życiu przeszła, a jej historia jest doskonałym przykładem na to, że trzeba walczyć nie tylko o bliskich, ale i o siebie dla nich.

Pani Beata ma 34 lata, ale w życiu musiała zmierzyć się już z wieloma przeciwnościami losu – chorobą syna, córki, a także własną. Walka o zdrowie swoje i najbliższych przez wiele lat pochłaniała całą jej energię. Przez 8 lat cały czas żyłam chorobami dzieci, lekarzami i o sobie nie myślałam. Ważyłam 106 kg i byłam przekonana, że tak już zostanie. Nawet gdy szłam do sklepu, żeby kupić coś sobie do ubrania, to wychodziłam z torbą ubrań dla dzieci. Dla mnie wystarczyły jedne czarne spodnie i kilka bluzek. Zresztą grubszym osobom trudno kupić ubrania i dlatego unikałam takich sklepów – wspomina pani Beata.

Niedoczynność tarczycy, na którą cierpiała pani Beata, dokładała się do jej problemów z wagą. Pani Beata wielokrotnie próbowała się odchudzać, ale jak sama przyznaje, zawsze z odwrotnym skutkiem w postaci kilku kilogramów więcej. Pod wpływem programu „Odchudzanie na śniadanie” postanowiła spróbować schudnąć z GACA SYSTEM ONLINE. – To był „strzał w 10”! W pierwszych 2 tygodniach udało mi się zrzucić aż 6 kilogramów i to była olbrzymia motywacja do dalszego działania mówi pani Beata. – Na początku nie było łatwo ćwiczyć z tak dużą nadwagą, ale życie nauczyło mnie być upartą i konsekwentną. Nie poddałam się i teraz jestem z tego bardzo dumna. Żałuję jedynie tych 4 miesięcy, gdy zastanawiałam się, czy dam radę… – dodaje.

Wraz z redukcją kilogramów polepszało się zdrowie i samopoczucie pani Beaty. Kiedyś zatroskana i smutna. Dziś pewna siebie, pełna energii, uśmiechnięta, szczęśliwa i lżejsza o 51 kg. Taka jest nowa pani Beata. – Nie chcę nawet myśleć, co by się stało, gdybym nie zaczęła odchudzania w GACA SYSTEM. Od pana Konrada otrzymałam „drugie życie”, za co jestem mu ogromnie wdzięczna. On był wielkim wojownikiem i bardzo mądrym człowiekiem, który pozostawił po sobie mnóstwo cennych rad i wskazówek – nie tylko odnośnie odchudzania, ale także odnoszących się do życia, dzięki którym wiem, że jeśli tylko czegoś bardzo chcemy, to nie ma rzeczy niemożliwych – podsumowuje pani Beata.

>>Poznajcie całą historię pani Beaty oraz zobaczcie zdjęcia z jej inspirującej przemiany<<