W środę 20 kwietnia w Centrum Kongresowym przy ul. Bobrowieckiej w Warszawie odbył się wyjątkowy wieczór motywacyjny. Podczas spotkania Konrad Gaca wygłosił specjalny wykład, zaprosił także do udziału kilkunastu swoich pacjentów, którzy prezentowali przed publicznością wspaniałe efekty swojej pracy nad redukcją wagi. Tego wieczoru odbyła się także premiera piątego filmu motywacyjnego oraz… nastąpiło oficjalne rozpoczęcie działania Fundacji Konrada Gacy ?dlaczego??.

Sala w Centrum Kongresowym zapełniła się szczelnie gośćmi, którzy przybyli na wieczór motywacji. Wszystkie bilety na to wydarzenie zostały zarezerwowane z wyprzedzeniem. Ponad 1800 osób z Warszawy, innych części Polski, a także z zagranicy przybyło, aby chłonąć wspaniałą atmosferę pełną motywacji i energii, by usłyszeć na żywo Konrada Gacę, którego program pomógł tysiącom osób na całym świecie odzyskać zdrowie i prawidłową wagę oraz, aby na własne oczy zobaczyć efekty działania GACA SYSTEM ? terapii nadwagi i otyłości, która od ponad 10 lat przywraca ludziom radość życia.

IMG_9792.jpg

Pacjenci, którzy prezentowali swoje osiągnięcia i relacjonowali efekt zmiany całego życia, podzielili się z nami swoimi refleksami na 5 minut przed rozpoczęciem spotkania.

– Mamy trochę tremy przed startem. Będziemy się starać, żeby jak najlepiej przekazać emocje ? mówi Dawid Polański, nastoletni pacjent Konrada Gacy, uczestnik I edycji ?Odchudzania na śniadanie?. – Przyjdą tu dziś osoby potrzebujące pomocy ? dodaje tata chłopca. – Rok temu to nam ktoś nam pomógł, dlatego teraz my chcemy pokazać, że można osiągnąć sukces. Będziemy szczęśliwi, jeśli zmotywujemy do działania choć jedną osobę ? wyjaśnia Marcin Polański. Obaj panowie zredukowali łącznie ok. 100 kg.

– Jestem nieobyta ze sceną i nie mam zbyt często okazji występować przed takim audytorium ? mówi Leokadia Krawiec, 87-latka, która 3 lata temu zredukowała ponad 20 kg i nadal cieszy się wspaniałą figurą i zdrowiem. – Warto zdecydować się na terapię w GACA SYSTEM; to jest przepiękna przygoda, tu zyskuje się zdrowie, kondycję i człowiek staje się lepszy. Ja czuję się jak nowo narodzona ? wyjaśnia pani Leokadia, która mimo wieku nie ma problemu z wbieganiem i zbieganiem ze schodów.

IMG_9372.jpg

Obecni i byli pacjenci także nie ukrywali swoich emocji.

?Spodziewam się mega powera motywacyjnego! Czekam na wielką energię i wiem, że się nie zawiodę. Sama zredukowałam już ok. 40 kg, do celu pozostało mi jeszcze 10.? /Kasia, inspiratorka lubelskiego GACA CENTRUM/

?Czekamy na spotkanie z najlepszymi z najlepszych. Chcemy zobaczyć, jak radzą sobie inni pacjenci. Obie realizujemy proces (online i stacjonarnie w Warszawie). Wykłady motywacyjne dla pacjentów wiele nam dają, tu będzie okazja zobaczyć wiele ciekawych osób na żywo.? /Katarzyna, 38 lat, – 75 kg i  Ula,  36 lat, – 40 kg/

?Po dzisiejszy wieczorze spodziewam się nowych zmotywowanych Gacowiczów, pełnych wiary w sukces! Pomimo że zakończyłem proces redukcji wagi 1,5 roku temu, nadal potrzebuję energii, konsekwencji i  dyscypliny w działaniu.? /Jerzy, 54 lata, -43 kg/

IMG_9527.jpg

Konrad Gaca zaprezentował publiczności ?piramidę zdrowego człowieka?, która pozwala żyć zdrowo i cieszyć się energią. – Chcę pokazać, że Mądre Odchudzanie daje szansę na rozpoczęcie nowego życia, doganianie marzeń i rozpoczynanie innych aktywności, które wcześniej wydawały się być poza zasięgiem ? wyjaśnia twórca GACA SYSTEM.

Na scenie do Konrada Gacy dołączali sukcesywnie pacjenci, którzy zapracowali na swój własny sukces: zdrowie, szczupłą sylwetkę i zmianę życia. Jarosław Juć (-85 kg) wbiegł na scenę, ponieważ dzięki programowi Konrada Gacy postanowił spełnić swoje marzenie i… zaczął biegać maratony. Aleksandra Sepełowska (- 60 kg) wjechała na rowerze tak jak w czasie filmu motywacyjnego ?Motywacja. Nie poddawaj się!?, zaś dla Tomira Miotke redukcja wagi stała się szansą na rozpoczęcie przygody z jazdą na motocyklu. Mężczyzna przyjechał nim przez całą widownię!

IMG_9644.jpg

O swoich sukcesach mówili: kobiety i mężczyźni, osoby młode i z grupy wiekowej GOLD AGE. Każdy z nich w kilku słowach zawarł najważniejszą dla siebie wartość płynącą z terapii nadwagi i otyłości stworzonej przez Konrada Gacę. W sumie przed publicznością wystąpiło kilkanaście osób, w tym ?rekordzista?, pan Jacek Borkowski, który zmienił swoje życie o 180 stopni i o… 170 zredukowanych kilogramów, a także goście z zagranicy: Tomasz Ciesiołko z Wielkiej Brytanii, Mister Gacowiczów 2015 oraz Marzena Borecka z Irlandii, Miss Fitness Gacowiczek 2015, wybrani podczas I Międzynarodowego Zlotu Gacowiczów 2015.

IMG_9574.jpg

Ważnym elementem wieczoru była premiera piątego filmu motywacyjnego Konrada Gacy. Jego bohaterką była Barbara Tukendorf (-19 kg), uczestniczka I edycji kampanii ?Odchudzanie na śniadanie?. Gacowiczka po 30 latach powróciła do swojej największej pasji z młodości ? biegania. Jej historia pokazała publiczności, że w każdym wieku można ?zdobywać szczyty?.

IMG_9672.jpg

Podczas wieczoru motywacyjnego oficjalnie rozpoczęła działanie Fundacja Konrada Gacy ?dlaczego??. Publiczność poznała także jej pierwszego podopiecznego, Maxa, któremu grozi utrata wzroku i życia. Trwa walka z czasem. Dzięki kosztownej operacji i leczeniu w Stanach Zjednoczonych Maxio ma jednak dużą szansę na odzyskanie pełni zdrowia, by mógł rozwijać się tak jak jego brat bliźniak, Alex.

?Pomagamy na MAXA!? to główne hasło zbiórki funduszy na ratowanie chłopca. Konrad Gaca zaprosił na spotkanie rodziców Maxia. – Jesteśmy mile zaskoczeni, choć czuliśmy stres ? wyznaje pani Ewa Czech, mama Maxa. – Entuzjazm pana Konrada Gacy pozwolił nam wierzyć, że Max za kilka lat będzie mógł bawić się z innymi dziećmi na podwórku, choć taką nadzieję żywimy od dawna ? dodaje. Rodzice Maxa przyznają zgodnie, że są gotowi dalej walczyć o życie syna. Dzięki pierwszej wpłacie, 50 tys. zł przekazanej przez prezesa Fundacji, Konrada Gacę, rodzice chłopca będą mogli zarezerwować termin operacji Maxa. Koszt operacji i leczenia to łącznie 1,5 mln złotych, które trzeba zebrać do września, by zdążyć uratować dziecko.

IMG_9715.jpg

Odwiedź stronę Fundacji Konrada Gacy ?dlaczego?? i poznaj historię Maxia wraz z możliwościami pomocy.

Na wieczorze motywacyjnym pojawiła się także Iwona Pavlović, była pacjentka Konrada Gacy, która od lat wspiera jego działania niosące pomoc ludziom. Tancerka, trenerka i jurorka zgodziła się zostać ambasadorką Fundacji. – Konrada Gacę cechuje olbrzymia pasja w tym, co robi. Energia, pasja i entuzjazm, którymi zaraża. Mam do niego pełne zaufanie i jeżeli mogę pomóc inicjatywie, jaką jest Fundacja, w tak niewielki sposób ? użyczając jej swojej twarzy, to bardzo chętnie to robię ? mówi pani Iwona. – To był dla mnie wieczór pełen wzruszeń: uśmiałam się, zadumałam i uroniłam łzę ? dodaje.

IMG_9420.jpg

Wice prezes Fundacji, Maciej Karczyński, także zasiadał na widowni. – Jestem osobą bardzo wrażliwą na ludzką krzywdę. Sam jestem ojcem 5-letniego synka, śmiertelnie chorego, dla którego nie ma ratunku ? to uczy pokory, innego spojrzenia ? wyznaje pan Maciej. – Cieszę się, że dzieci z zespołami wad wrodzonych, którym pomożemy w ramach Fundacji, otrzymają tę nadzieję; będziemy ratować ich życie, zdrowie i pomagać w najwyższym możliwym stopniu.

Emocje tego wieczoru otrzymywały się na długo po spotkaniu. Wiele osób pozostało na sali, aby dowiedzieć się więcej o sposobie rozpoczęcia procesu redukcji wagi w GACA SYSTEM oraz możliwościach pomocy Maxi w ramach działania Fundacji. Konrad Gaca pozostał do dyspozycji uczestników: odpowiadał na pytania, podpisywał książki i motywował do działania.

Zapytaliśmy więc o wrażenia po spotkaniu.

?Wychodzę dzisiaj z ogromną motywacją. Realizuję proces od 1 kwietnia. Teraz nie obawiam się trudniejszych chwil. Mam do zrzucenia 80 kg i  widzę, że to jest możliwe.? /Kinga, uczestniczka III edycji ?Odchudzania na śniadanie?/

?Wykład był fascynujący, energetyczny i motywujący. Oczekiwałam, że nabiorę tu wiary w to, że wreszcie uda mi się wygrać ze zbędnymi kilogramami, z którymi walczę już dosyć długo ? od kilkunastu lat. Jak już tu przyszłam, poczułam, że w GACA SYSTEM może mi się uda. Myślę, że będę ważyła tyle, ile chcę, będę zdrowsza i lżejsza. Jutro rozpoczynam proces w warszawskim GACA CENTRUM!? /Marzena, 47 lat/

IMG_9868.jpg

Konrad Gaca zadbał o to, żeby ten wieczór dawał publiczności dużą dawkę wiedzy z zakresu zdrowego stylu życia, motywacji, inspiracji i pozytywnych emocji. Nie zabrakło wzruszeń i nadziei na poprawę jakości życia zarówno przyszłych pacjentów GACA SYSTEM jak i Maxia, pierwszego podopiecznego Fundacji Konrada Gacy ?dlaczego??.